Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölcs elkészítésénél...

Gyümölcs elkészítésénél érdemes gyümölcs centrifugát használni? Most kezdem a hozzátáplálást.

Figyelt kérdés
Van itthon, tehát nem venni akarok, de amit az csinál, az megfelelő állagú?
2010. szept. 11. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
En ugy tapasztaltam (nekem is van), hogy nincs ertelme osszepacsekolni a gepet es a konyhat par gramm gyumolcsert. Frissebb es gyorsabb az elejen meg lereszelni. Kesobb amikor mar iszik a taplalkozas mellett, akkor vettem elo megint en is. A lecsavart le tetetjen keletkezik egy surubb reteg.....azt adtam egy ideig neki turoval pl.
2010. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én botmixert javaslom inkább, mert a gyümölcscentrifugában sok lé kijön, szárazabb a pép. Az akkor jó, ha levet akarsz adni neki, de ha még csak most kezdted, akkor valóban kár összekoszolni azért a pár falatért.
2010. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg úgy van, ahogy az előttem válaszolók is írták, kb. 1-2 kiskanál almaléevel fogsz kezdeni. Szerintem az előkészület és az utómunkálatok 3-szor annyi időt vesznek igénybe, mint amennyi idő alatt a Picúrod bekanalazza. Egy jótanács: a botmixer tuti, de nálunk a gyümölcsöknél nem jöt be. Nem eszi meg a kisfiam, ha habos pl. a barack vagy a körte. Üveg almareszelő. 9 és fél hónapos a kisfiam, én mindent (kivéve a banánt), lereszelek, jó sok leve van mindennek, és jókat szürcsölünk. Amúgy nekem is jobban ízlik így :-) Minden jót Neketek!
2010. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!