Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb? reggeli-tizórai...

Melyik a jobb? reggeli-tizórai-ebéd-uzsonna-vacsi vagy? Csak mert én nem igy csinálom! Rosszul csinálom?

Figyelt kérdés
reggeli fél7kor tápszer ,fél-11kor ebéd főzelék,fél 3gyümölcs,5kor főzelék ,7kor lefekvéskor tápszer!És éjjel egyszer eszik tápszert!
2010. nov. 22. 08:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
de sokan azt is mondják hogy éjjel már nem kellene ennie!már teljesen összezavarodtam!Ahány ember annyi tanács!:(
2010. nov. 22. 08:49
 2/12 A kérdező kommentje:
kisfiam 9 hónapos 78cm és 11kg
2010. nov. 22. 08:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Úgy csináld, ahogy a babádnak jó. Ha neki ennyi az igénye, akkor ennyi az igénye. Vannak olyan babák, akik meg csak 4x esznek, az ötödik kaját nem lehet beléjük erőltetni...
2010. nov. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Háááát, a 11 kg-val nem vékony éppenséggel... nem bírja ki az éjszakát evés nélkül? Ha csak vizet adsz neki, nem alszik vissza?
2010. nov. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azt kell mondjam nagy baba de nem duci,és probáltam teával probáltam vizzel potolni de vagy nem alszik vissza,vagy annyit iszik hogy 2 óra mulva tiszta pisi!Napközben is nagyon sokat iszik.
2010. nov. 22. 08:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Baba válogatja!

Mert én sem tartom a reggeli-tízórai....

Mi ébredéskor szopi, majd másfél óra múlva gyümi,majd déli alvás előtt megint szopi!, 3 körül húsos főzi(vagy dús leves,szóval vmi felnőtt kaja) és gyümi,6-fál 8 között megint vmi főétel és tejes desszert!általában a gyümibe teszek túrót!majd fürcsi után újra szopi!

És van hogy kel éjjel!De nem éhes de cicire vágyik!

11 hós

2010. nov. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Éjjel ha kér a kisfiam inni, én át szoktam pelenkázni. Mert ha nem ébred fel, akkor kibírja a pelus 12 órán keresztül, de ha felébred, és nem cserélek rajta pelust, ő is átázik nyakig.
2010. nov. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

9 hónapos 10,5 kg-os babám reggel táp, 10-11 körül tejpép 2 körül főzelék, 6 körül gyümölcs, este táp. Éjjel alszik, egyszer sem ébred.

Ovis korban reggeli-tízórai, ebéd, uzsonna, vacsi lesz, addig ráértek átállni, ha neked így jobb, ahogy írtad.

2010. nov. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem durva hogy 11kor vagy fél 11kor ebédel?
2010. nov. 22. 09:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Nallunk is hasonlo a felallas kiveve az idopontokat mert a kisfiam nagy alvo es csak 9-10 kozott ebred delelott igy ekkor kap 240ml tapszert. Emiatt nincs tizorai es egybol ebedet kap 12-13 ora kozott (fozelek husival vagy husi nelkul, halrud, parolt zoldsegek, rizses zoldsegek husival...). Aztan 15 ora korul uzsonazik (joghurt, babamuzli, gyumolcs, babakeksz) aztan 18 orakor vacsorazik (vajkremes kenyer, tonhal konzerv, maradek fozelek, zoldsegek...). 20-kor fekszik le es ekkor iszik meg 230ml tapszert. Ejjel o mar regota nem ebred. A sulya pontosan 8000g es a hossza 70cm. Tehat nem duci baba. 9,5 honapos. Nem ertem, hogy birja ki egesz ejjel kaja nelkul es nem szomjas 14 oran keresztul. :)
2010. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!