Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok nekem tippeket,11...

Adnátok nekem tippeket,11 honapos pici éttrendjéhez? Reggeli, ebéd, vacsi? A tápot csak ritkán éjjel veszi el.

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
11 hónaposan ne legyen éjszaka evészet és ne legyen már tápszer.Bármit megehet a nap folyamán és lehetőleg 5* etesd.
2011. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sirni nem fogom hagyni éjjel, ha éhes, inkább megetetem. és ha jol tudom, akkor 1 éves kor elott nem szabad tejet adni, és az a jo ha a reggeli és a vacsora az tápszer, nem?
2011. aug. 29. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen a reggeli,vacsi tápszer,1éves koráig jó ha kapja.Ha nem fogadja el esetleg tejpépet lehet próbálni.Éjjel lehet azért kel fel,mert éhes(nálunk is ez volt)és a védőnő javasolta hogy fürdés elött vacsira adjak főzeléket és utána a tápszert.Azóta nem kel éjjel,max ha szomjas.Ebédre mindig főzit kap hússal(borsó,brokkoli,tök,cukkini stb)spenót tojással,sajttal(heti 1x)Tízórai,uzsi tejpép,gyümölcs,kenyér+vaj,sonka,sajt,joghurt,túró+gyümi ezeket váltogatom.11hós baba anyukája
2011. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!