Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érez így? 6hós a...

Más is érez így? 6hós a kisfiam és még csak tápszert hajlandó enni. Néha gyümit. Nem látom, mikor fogok tudni egy étkezést kiváltani, pedig mindjárt egy éves. Mert tényleg olyan gyorsan megy az idő. Hogy csináljátok a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld meg hogy a tápszerbe kevered a turmixolt gyümit, zöldséget. Én is ezt csinálom, mert nem fogadta el kanálból a zöldséget, viszont üvegből húzza befelé:)

2009. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én 7 hós kislényom csak szopik, lasan lassan elfogadja az almáét, karácsony óta próbálom mindig egy keveset,m talán már egy harmad almát megeszik, a banánt jobban kedveli, lassan megpróbálom a krumplit, majd a répát. Fő a fokozatosság és a türelem. és nem vagyok híve a készkajáknak, konzerveknek, inkább én megfőzöm.a zöldséget lehet anyatejjel vagy a táppal higítani, akkor az ismerős ízzel könnyebben elfogadja, ha nem,, ne aggódj, majd megeszi... :-)PÁr nap szünet aztán add csak újra.
2009. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háát elég lassan lesz egy éves:) Az én kislányom 11 és fél hós ő csak szopik szinte.
2009. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne izgulj nem vagy egyedül!Az én kislányom lassan 7 hónapos.5,5 hónaposan kezdtük a kóstoltatást és olyan szépen evett,hogy már lassan 2 étkezést kiváltottuk.Aztán hirtelen nem evett semmit.Itt ajánlották és a doktornénink is mondta,hogy próbáljam ki vegyek neki gumi puha fejű kanalat hátha az nem bántja az ínyecskéjét.(nekünk az volt a baj.)Azóta eszik is de,igaz elölről kellett kezdeni a hozzátáplálást.De hallottam olyat is,hogy 11hónaposan kezdett el enni valakinek a babája.

Boldog babázást!

7 hónapos kislány anyukája

2009. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.nekünk ilyen gumifejű kanalunk van, és nem is a kanalazással van gond.csak nem eszik meg annyit.utána eszik még tápszert is.szóval nem lakik jól a gyümivel.persze nem sietettek semmit, csak úgy felmerült ez a gondolat, hogy vajon mikor?
2009. jan. 13. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!