Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan, hogy menni tudó...

Volt olyan, hogy menni tudó Babád egyik pillanatról a másikra nem tudott ráállni a lábára? Mit csináltál?

Figyelt kérdés

Kislányom a bal lábát emeli és sír, mikor ráállna. Nem esett el, egyik percben még rohangált, aztán evett és amikor kivettük az etetőszékből, már nyűglődött. Az ügyeletes doki azt mondta(telefonon), hogy biztosan megrándult (nem látunk rajta semmit és amúgy jókedvű), emiatt ne menjünk dokihoz, pár nap és elmúlik. Gyakori ilyen kisgyerekeknél.

Tényleg az??


2010. nov. 22. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én elvinném a dokihoz. 7 hónapja megy az enyém, de soha nem fordult elő ilyen. Meg ha tegyük fel , ki is rándult a lába, hát nem kellene vmi kenőcs vagy borogatás rá? Vigyétek el gyerekdokihoz, az a biztos!

2010. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem is vigyétek, nézzék inkábbmeg.kisfiam egyszer elesett akkor 2-3napig biiciget, de akkor is ráállt.

jobbulást

2010. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kisfiamnál is volt ilyen.

Megrándult neki de nekünk kenni kellet valami kenöccsel irt fel neki a doki.

Minden képp vidd el.Én sem láttam neki semmit csak sirt mikor rá akart állni elvittem dokihoz biztos ami biztos.Kenegettük neki és szépen elmult.

2010. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

vidd el orvoshoz. nálunk így kezdődött, pontosabban kezdődik minden nátha, megfázás jellegű betegség. ráhúzódik a lábára, a csípőjére és nem tud ráállni rendesen, sírdogál, sántít.

2010. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Holnap mindenképpen megyünk, remélem nem lesz semmi komoly!
2010. nov. 22. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!