Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vettél, vagy csináltál...

Mit vettél, vagy csináltál gyermeked egy éves szülinapjára?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most júliusban lesz egy éves a kisfiam.

Csinálunk neki két(egyet egyik nagyszülőnél, másikat a másiknál) szülinapi ebédet. Úgy gondoltam feldíszítem a lakást itthon meg a mamáéknál, kap tortát és arra tüzijátékot.

Minden rokontól (aki megkérdezi, hogy mit szeretnék)pénzt kérek, őszi-téli ruhákra.

Mi egy csattogós lepkét veszünk neki, meg elvisszük apával az állatkertbe.

2011. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én magam sütöttem neki a csokitortáját amit szétpecsmegelhetett :)Felfújtunk neki egy csomó lufit,azt is nagyon élvezte.Nagy ajándékot nem kapott,inkább csak több apróságot,kemény lapos mesekönyveket,ruhákat meg amire szükség volt.Neki még úgysem az ajándék a fontos.Viszont a torta széttúrása nagy öröm volt neki :)
2011. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Sütöttem neki egy finom és aranyos tortát, meghívtuk a szűk családot (15 fő), ruhákat, játékokat, könyveket és fülbevalót kapott, és én varrtam neki egy tortát, aminek a szeleteit szét lehet szedni és összerakni (tépőzáras).

Igazán ő azt értékelte, hogy a középpontban volt. :-)

2011. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tatra autót az apjától. Én két tortát vettem neki, futball labdásat és meséset. Azt élvezte a legjobban, a focisat elakarta dobni, a másikról meg leszedegette az állatkákat virágokat.
2011. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Két nap ünnepeltünk mert szüleim elváltak és inkább nem eresztettem őket össze,volt két tortája de egyiket se túrta szét sőt hozzá se nyúlt,csak próbálta elfújni a gyertyát.Játszott az új játékaival,sétálgatott velünk kézen fogva nevetgélt egész délután. több apróságot kapott,a pénzt meg a babakötvényére raktuk.
2011. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Most június végén volt 1 éves a kisfiam. Kertben bográcsoztunk a családdal. Volt egy cukrászati tortája, és egy amit én sütöttem, mindegyiken gyertya és tüzijáték.

Amiket kapott:

- tricikli

- építő kocka

- keménylapos könyvek

- zenélő kormány

- dömper

meg pár apróság. Élvezte az egész napot, hogy mindenki csak rá figyel, sokat játszottunk és sétáltunk.

2011. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Triciklit, forma bedobót, zenélő, villogó dobot, állathang utánzós szintetizátort, és fa táblát (ez is állatos) csattogós lepkét kapott a kislányom. Meg persze ruhákat.
2011. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 tortát vettem, egyet neki,a mitből ehettt, meg egyet a felnőtteknek. Volt a család(nagyszülők, tesók), illetve 2 baráti házaspár a gyerekekkel, velük amúgy is összejárunk. kb 20 voltunk:-) persze kint szakadt az eső, így bent voltunk mindannyian:-) tesóm nagy pizzasütő, így pizza volt a menü, gyerekek, felnőttek egyaránt élvezték:-)

miket kapott:

ruha, pénz, játék fúró, írótábla, kisautók, seprű, lapát, sapka, keménylapos könyvek, fp teknős, fr ugráló zebra(vateráról), kagylós homkozó-medence.

MAgát aanyüzsit élvezte:-)

dekoráció, 100 db lufi volt, amit 5 csomagokba kötöttem, és úgy felkötözgettem ide-ode a szobába, meg egy Boldog Szülinapot felirat.Lufinak az összues gyerek örült, kaptak hazafele egy 5 csomagot, hát madarat lehetett velük fogatni:-)

2011. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy dömpert kapott,amivel azóta is hajt a lábakra.Meg csináltunk róla fényképes hűtőmágnest ahogy beletúr a tortájába és az kint van a hűtőszekrényen.
2011. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom januárban volt 1 éves. Nagy családi összejövetelt csináltam neki a férjemmel. Girland, rózsaszin szalagok, boldog szülinapot felirat. KApott tőlünk egy óriási tortát, amin az elmúlt egy év legkedvesebb fotói voltak. Ott voltak a ngyszülők, unokatesók....tőlük sok ajándkot kapott én és az apukája nem vettünk konkrétan semmi ajándékot. FEleslegesnek találtuk, mert igy is egy raklapnyi holmit kapott.
2011. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!