Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött babáknál többet...

Koraszülött babáknál többet kell várni mint 6 hónap a hozzátáplálással?

Figyelt kérdés
6 héttel született hamarább. Még csak anyatejet eszik és elég is neki (gondolom) mert hízik rendesen. Vagy már szoktassam az ízekhez? Most igazából 23 hetes.
2009. jan. 14. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van tejed akkor szoptass ameddig csak lehet. Nyugodtan megvárhatod a 6 hós kort a hozzátáplálás megkezdésével. Ráérsz...hidd el nem marad le semmiről.

Mi anyatejesek és tápszeresek is vagyunk, de én is megvártam a 6 hót a kajcsival:)

2009. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg elég neki, és kellőképpen gyarapszik, addig ne kezdd el. Szerintem sem marad le semmiről, minden fórum azt szajkózza ( és szerintem igazuk is van) hogy az anyatejnél tökéletesebb kaját még nem gyártott senki. Az evolúció sosem téved. A 6 plusz hetet mindenképpen várd meg, a gyerekorvos szólni fog, ha kezdheted a hozzátáplálást. Először alma...krumpli..és sorban a többiek.
2009. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, én is így gondolom ameddig lehet csak tejcsi...
2009. jan. 14. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt, hogy az evolúció sosem téved?
2009. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiacskám is 6 héttel korábban unta meg odabent.:) De nekem csak 6 hétig volt tejem. 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, mert már nem volt elég neki a tápszer. Ha lenne tejcsim akkor vártam volna vele ameddig nem kezd el fogyni, vagy legalább 6 hóig.
2009. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!