Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan tanácstalan vagyok....

Olyan tanácstalan vagyok. Lassan 7hónapos a lányom, és még nem fordult át a hasára. Egész nap tornáztatom, de semmi. Doki látta 5 hósan, azt mondta semmi gond vele. Mirt nem fordul?

Figyelt kérdés
Amugy jár keze lába,és egész nap kacag,biztos rajtam,hogy egész nap vele foglalkozok.:)
2009. jan. 14. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Az én lányom 6,5 hós, még véletlenül sem fordulna a hasára, ugyanis utálja. Nemrég kezdett el az oldalára fordulni, azóta állandóan "közlekedik". Igaza van a dokinak, semmi baja sem lesz attól, hogy nem fordul a hasára. (Én nem forogtam semerre, nem másztam, hanem ültem, majd elindultam, aztán mégsincs semmi bajom:) Ha nem szereti, akkor ne is tornáztasd. Ne erőltesd.
2009. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Vannak kényelmes babák:-) A férjem anno 17 hónaposan még nem állt fel. Na akkor kezdtek aggódni a szülei de mondta a doki valószínű kényelmes neki hogy viszik mindenfelé és neki nem kell menni:-) Nyugi meglesz a fordulás csak később! Nem láttam még olyan 2 éves gyereket aki ne tudni járni:-D és hasrafordulni:-)
2009. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Szia.Az én kisfiam 5-hónaposan fordult hasról hátra és 7 hónapos elmúlt mikor vissza is ment.Most lassan 10 -hós és nem mászik nem tud magától felülni.Én is meg voltam ijedve és mondtam az orvosnak mi a helyzet,azt mondta nincs vele semmi baj csak nehezebben tanul meg mindent.Nagy baba 11kg és 79cm és nagyon lusta,már nem izgulok te se ijedj meg minden baba más ütemben fejlődik.Szerintem a te babád is ilyen majd idővel menni fog minden!!
2009. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,kicsit megnyugodtam.
2009. jan. 14. 13:13
 5/9 anonim válasza:
100%
Először is bocsi a válasz leértékeléséért. Az 1 éves kisfiam kontárkodott bele. Egyébként csatlakozom, az előttem szólóhoz. 9 hósan még csak ült a babóm, ha felültettem, azon kivül semmi. Hiába pakoltunk elé játékokat, babausziba jártunk, tornáztunk, de semmi. Aztán egy hét alatt elkezdett kúszni, mászni és felülni. A következő héten már kapaszkodva felállt, egy hónapon belül pedig már próbálkozott az egyedül menéssel. Ne aggódj, mindennek eljön az ideje.
2009. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk is hasonló a helyzet 9hós több mint 11kiló ül,na persze felülni meg hasizomból próbál ami nem megy,nem mászik, előre billen a játékért és a hasán landol jár keze lába egy kicsit kuszik talán ha valami nagyon kell neki pl.a távirányitó.Én is ilyen lustácska voltam rám ütött.
2009. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma megfordult!!!!!!
2009. jan. 15. 11:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratula!!!!!!!!
2009. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak ügyeskedjetek tovább, fő a türelem.
2009. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!