Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell felhúzni a gumit? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell felhúzni a gumit? A volt barátnőm fogamzásgátlót szedett, akkor nem volt gond a gumival. De most tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Valahogy nem megyek el a neten írd szokásos szövegen. Ha lehet akk légyszi vidit/képek linkeljetek. Kösz előre is emberek! 17f
2010. febr. 18. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ráteszed, legörgeted.. Istenem..
2010. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Baj ha valaki korultekintoen figyel a dolgokra?? Elvegre ez az oldal azert van hogy ertelmes valaszokat kapjanak!! A veget lefogod hogy ne menjen bele levego, majd legorgeted, es kesz. Sok sikert!
2010. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem értem,hogy miért kell így válaszolni:SAzért lett ez az oldal,hogy kérdezzenek,és értelmesek válaszolnak,Sajnos sűrűn értelmetlenek is.

Ahogy az előző írta,úgy kell,nem lesz gond vele:)Jó szórakozást nektek;)

2010. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek
2010. febr. 18. 19:00
 6/8 arc78 ***** válasza:
Azok akik így válaszolnak azok örök szerencsétlenek és itt próbálják kiélni magukat mert az életben egy rakás szerencsétlenségek. A kérdezőnek: az előttem szólő jól elmondta nincs benne semmi bonyolult a végét összenyomod és legörgeted.
2010. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell itt oltogatni őt.. Hadjátok már.. Majd rá jön!

Sok szerencsét :)

2010. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem nehéz, ahogy írták is. A végét befogod, és hátragörgeted.

De nem muszáj ezt feltétlen Neked csinálnod kizárólag, segíthet a barátnőd is. Szexológusok ezt is szokták javasolni abban az esetben, ha a fiú maga húzza fel, és utána lelankad. Tehát mintegy bele lehet építeni az előjátékba, ha ez a "szertartás" közvetlenül nem is az.

Sok sikert!

2010. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!