Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni csalánkiütés...

Mit lehet tenni csalánkiütés ellen? Mivel lehet csillapítani a viszketést? Először csak kis kiütések jelentek meg, majd nagyobb piros foltok és mostanra a Baba egy egész kiütés tetőtől talpig.13hós a Babó.

Figyelt kérdés
Orvosnál voltunk, nem tudjuk mitől jöttek ki a kiütések. Minden ételt és vegyszert számba vettünk. Kaptunk cseppeket, de ez kevésnek bizonyult. Amikor kapunk időpontot, megyünk gasztroentrológushoz. De addig mit tegyünk?
2010. nov. 23. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Fenistil gélt próbáltad? Bár nem tudom, h van-e korhatára.

Vagy olyan szert, amit a szúnyogcsípésre lehet alkalmazni. Egy próbát megér szerintem.

2010. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy az 2éves kor alatt nem ajánlott. Fenistilt kaptunk csepp formában.
2010. nov. 23. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:

fenistil csepp az jó lesz csak használd napi 2-3x

Nekünk mindig használ és annyi cseppet kell adnom ahány kiló (pl 12 kg akkor 12 csepp)

Ételallergia miatt szedjük, de nem kell mindig csak ha valami kiüti. Általában tejtermék. De jó szúnyogcsipésre is meg bárányhimlőre, csaláncsipéskor, sőt mikor beteg akkor meg a gyógyulásig adnom kell neki.

2010. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy csalánkiütés? Nálunk mindig elmúlik a csalánkiütés a Fenistil csepp + Calcimusc kombinációtól. Igaz, nem azonnal, de 1-1,5 óra alatt.

Szerintem vidd vissza az orvoshoz, ha ilyen súlyos a helyzet. Adjon valamilyen más antihisztamint.

2010. nov. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!