Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mkortol ehetnek a babák...

Mkortol ehetnek a babák marcipánt? A fiam 1. szülinapjára gondoltam veszek marcipánfigurát a tortájára, ehet már belöle:nálatok hogy volt az 1. szülinap?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vettem neki, hogy aranyos legyen a torta, de nem is akarta megenni. De szerintem egyszer van 1. szülinapja, attól nem lesz neki baja.
2009. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányom is most lessz 1 éves.Èn is akarok venni neki figurát a tortájára.Nem kell neki odaadni,csa a tortából.A figura´t tedd el emléknek.
2009. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen tortát vesztek a babátoknak,vagy othon csináltok?Milyet?
2009. jan. 14. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Na ez engem is érdekel. Bár még csak 10hós a kisfiam, de már töröm a fejem milyen tortát csináljak. Én venni biztos nem veszek, mert nem tudni, hogy abban mi is van pontosan...

Egyszer az NLC fórumon olvastam torta recepteket, de most meg nem találom!

2009. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én is vettem a tortára figurát mikor 1 éves volt,és elég sokat meg is evett belőle.Nem lett tőle semmi baja.Már 4 éves! :)
2009. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Èn ma vagy holnap megyek megrendelni a tortát.Elsö szülinap,legyen szép.

2009. jan. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolso válaszolotol kérdezném,milyen tortát rendel?
2009. jan. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!