Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel játszik legszívesebben...

Mivel játszik legszívesebben 9-15 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Jön a karácsony, és olyat szeretnék venni a kisfiamnak, amit talán biztosan szeretni is fog.

Ő 9 hónapos, és most adtam neki oda egy keljfel jancsit, és nagyon tetszik neki. A labdát is szereti gurítgatni. De az üdítős flakonokért is meg van szédülve, főleg ha van is benne valami.

Van formabedobónk, állathangos zenélőnk, mókakockánk, tanuló kutyus, de nem igazán köti még le. Inkább csak úgy püföl mindent.

Azt is írjátok meg, ha már tudjátok, h ti mit vesztek karácsonyra, és azt feltétlenül, h mennyi idős a babátok.

Köszönöm!


Én karácsonyra amúgy egy szánkót biztos szeretnék. Meg februárban jön az első szülinap, és arra talán jó lenne egy lábbal hajtós motor. Szerintetek 1 évesen már használná a mocit? Vagy mikortól?


2010. nov. 24. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

9 hósan a lányom is ezeket szerette,mint a Te Babád! Flakonok....

Jövő héten lesz 1 éves,és 1 hete kezdte a formabedobót igaziból használgatni,csak a körrel talál be,de ez is valami!10,5 hósan indult el és van már lábbalhajtós mocija(mert a játszón minden gyerektől el akarja venni)de nem tud vele menni,csak rá kell ültetni!

karira a kersztanyjáéktól sátrat kap,aminek van ilyen hengere,amibe be lehet mászni!Mert minden alá bemegy,imád az asztal alatt játszani!Tőlünk szánkót!Mamáéktól ilyen ugrálós csacsit!

Amúgy mindent szeret,amiből hang jön ki!És figyeld meg egyre jobban tudatosan fogja kicsikarni a hangokat!Hamarosan a tanulókutyussal is jobban ellessz!

Nálunk most a sütifaló a nagy kincs!meg amin gombokat lejet nyomkodni,és a saját kulcscsomója,meg a saját (már rosz)mobiltelefon!

2010. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1 évesek vagyunk.Flakon,cipő-cipőfűző rágás(természetesen apáé amit legnehezebb fölemelni),bodyn patent rágás,ruhán cipzár rágás,távirányító,telefon.Ezek kötik le legjobban,bármit is kap.Mi is szánkót veszünk,illetve most kapott bébitaxit.4 funkciója is van (hintáztatható,ő tolhatja,a hátámláján van ilyen magasító szerű amivel én tolom,zenél,az ülés fölhajtható pakolhat bele.És természetesen ő is száguldozhat vele majd ha biztonságosabban tud járni.Ez most tetszik neki.
2010. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


nekem most ez a kedvence a fiamnak, aki 14 hónapos

2010. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Megnéztem az utolsót,egy ilyet lehet ÉN is kérek karácsonyra magamnak!

:)))))

2010. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez a dühöngő tényleg szuper,de inkább én is magamnak tudnám elképzelni!:)

A mocit szerintem kicsit később használná ki úgy igazán,bár attól függ mikor tud már járni,mert az én fiam bizony 13-hósan indult el önállóan. Most 15-hós,és a kedvence most az állatos könyv,formabedobó,buborékfújó,labda. Van mocija is de csak zenélteti inkább.

2010. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi örököltünk egy ilyen dühöngőt uncsitesónktól...fiam még 10 hós ő csak a kalapácsot rágja....de én imádom.....:D Amúgy tök megnyugtat:) Kincsem meg nagyokat kacag, ahogy ütöm! Már ő is kezdi ütögetni! :d
2010. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Mi ezeket vesszük 1 éves fiunknak. Az első link, a tricikli és bébitaxi egyben, 1O hós kortól való, szóval a Te babádnak is jó lehet.

A 2. link, a babaszánkó pedig biztosan jó már 9 hónaposnak is, ha tud ülni.

Amúgy a fiam kedvenc játéka, hogy eldobja a cumiját, vagy ami épp a kezében van, és utánamászik, majd újra eldobja és így tovább...:) Szóval, olcsón megúsznánk a karácsonyt, de mi azért veszünk neki mást is...:)))

2010. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az enyém most 8 hós, de karácsonykor éppen 9 lesz. Mi kockafaló vízilovat vettünk neki, ami járássegítő, rá is lehet ülni és lábbal hajtani ill. vannak hozzá mókakockák, azokat is imádni fogja, gömb alakban már van. Mamáéktól műszerfalat kap, ami zenél, nyomkodni lehet. De tetszik még a baba első autója is, amin nincs kiálló rész, két gombja van (ő is mindent nyomkod, amin van gomb)és helyettesíti a most nagyon népszerű Mássz utánam Micimackót :)

Jó ötletnek tartom a fejlesztő kockát, amin van bogyóhúzogató, óra stb , de az elég drága, ha újat veszel.

2010. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azt hiszem bébitaxit mindenképpen venni fogunk, csak még azt nem tudom, h karácsonyra, vagy a februári első szülinapunkra.

21:35! Tök ugyanezt az AlpenBambino szánkót néztem ki én is! :) Azt nem tudod véletlenül, h más színben is kapható-e? Valami uniszex színt jobban szeretnék. Meg tán a Auchanban is van ilyen.

2010. nov. 26. 22:58
 10/13 anonim ***** válasza:

azt szereti, ami a miénk :)


távirányító, pohár, szemüveg, telefon.


Én egy "kibelezett" távirányítot akarok neki szerezni, sztem a legjobb ajándék lesz.

2010. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!