Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Hipp a legjobb bébiétel?

A Hipp a legjobb bébiétel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 16:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én csak Hippet veszek,mert lehet hogy drága ugyan,de pl.őszibarack csak az az egy amiben nincs cukor hozzáadva!Mondjuk mindig figyelem az akciókat!Most a Brendonban volt hatalmas akció pl.,vagy a Müllerben is sokat akciózzák és akkor nagyobb mennyiséget megveszek!
2010. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igen, a hipp őszibarackot mondta a doki néni.

Hát igen, olyat SOSEM vennék, amiben cukor van.

Majd akkor körülnézek. Erről a nestlésről még nem is hallottam;)

2010. nov. 24. 17:17
 13/18 anonim ***** válasza:

Többnyire főzök a babámnak, de néha gyümölcsből adok neki üvegeset. Én ilyenkor hipp-et szoktam, főleg azért mert nincs hozzáadott cukor, meg az van ráírva, hogy bio.. Remélem tényleg az :)

A babám szereti, én is főleg az őszibarackot és a sárgabarackot szoktam venni főleg most hogy nincs túl sok gyümölcs.

2010. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a Hipp, csak drága. Amikor akciós volt, mindig feltankoltam belőle. Hamét és Hamaneket sose vegyél, már írta előttem valaki. Az Univer is jó. A Brendonban sokszor van Hipp akció, nézz körül a weboldalon, hátha lesz mostanában.
2010. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerinten nem a legjobb.Mi a Kecskemétit és az Univert vesszük.Nem csak az ára miatt,hanem nekem a kisfiam jobban szereti.Volt olyan Hipp bébiétel,amire rá se nézett.Nem ette meg!
2010. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én a dm-es babylove-t is szoktam venni.Mindig megnézem mi van benne,mióta ráfaragtam a hipp-es sárgabarackkal,amiben van cukor.Próbáld megpárolni az almát.Nekünk is gondkaink voltak az almával,de így már nem ütötte ki a pociját.Jó még a kecskenéti,nestlé,és most fogok univerest is kipróbálni.De a alegtöbbször sk.főzök bio vagy saját termesztésű gyümiből,zöldségből.

Imádok főzni a fiamnak,és ő is szereti.

2010. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A Hipp bébiételek közül csak a finomfőzeléket ismerem, az nagyon fincsi! Ha olcsóbb lenne, kipróbáltam volna a többit is. Egyébként inkább a Kecskemétit veszem, szerintem az jobb, mint az Univer. Lehet, hogy némelyikben van cukor, de szerintem annyi kell is a gyereknek.

Van a Kecskemétinek alma-őszibarack gyümölcs (cukor nélkül), ami 100-szor finomabb az Univeresnél!!! Természetesebb íze van...

2010. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a Hipp, én mindig körülnézek és ott veszem, ahol akciós. De a Kecskeméti is jó, azt is szereti a babám. Egyébként a Kecskemétit is a Hipp gyártja, úgyhogy az már rég nem magyar sajnos.
2010. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!