Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítségre volna szükségem!...

Segítségre volna szükségem! Ki használ Libero v. Pampers 6os v 7es pelenkát?

Figyelt kérdés

2 éves a fiam, de mindig kifolyik éjszaka a pisi. Eddig 14.5 Kgmal Libero 6-t használtunk. Lehet kellene a 7-es? Nem nagy?

Ha valaki használ ilyet küldeni nekem 2-3 dbot?

Kifizetem, postát is.

Köszi


2010. nov. 24. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudom nem ez a kérdés.Mennyit iszik a gyermek? A lányom 3 éves 17.5 kg de 5 ös Pamperst használunk sosem volt gond!
2010. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sokat. Napi egy liter körül. De nem adnék neki kevesebbet, csakhogy ne csurogjon ki a pisi, hiszen az egészségtelen.

Nálunk elég meleg van éjjel, ezen nem nagyon tudok változtatni. Én is sokat iszom.

2010. nov. 24. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
A 7-es liberó az ami 17kg-tól van? mert ha igen én olyat tudok küldeni
2010. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! A fiam 1 éves és 6 os liberó up and go t használok! Pár hete észrevettem hogy ki folyik a pisi az 5 ös pelusból! Vettem nagyobbat és ez tökéletes! Vedd meg bátran! Nem olyan nagy az! Én inkább nagyobbat adok rá! Igaz ő nagyon sokat iszik !
2010. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok hát annyit nálam is iszik . Eszembe sem jutott hogy kevesebbet adj neki! Nekem a nagy lány azt mondják pótcselekvésként, 2 cumisüveg löttyöt ivott csak éjjel. Így plusz peluval mentünk aludni amit éjszaka cseréltünk. Nincs pelu a földön ami ennyit kibír. Egyébként én lemértem egyszer egy nagyon elázott liberót aztán 1 elázott pamperst 30 dkg volt a különbség!
2010. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
MElyik javára?? Erre kíváncsi vagyok:))
2010. nov. 29. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!