Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik Gillette borotvát...

Melyik Gillette borotvát használjátok? és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
nekem Mach3 Sensitive van
2011. aug. 25. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Használtam már Fusion Powert, Mach3-at, Mach3 Turbo-t, Blue 2-őt és Sensor 3-at a zöld színű eldobhatóst.


Vélemények:

Blue 2: lehet olcsó, de nem éri meg az árát. Nem vágja hanem tépi a szőrt és gyorsan kicsorbul a pengéje és össze vissza tudja vagdosni magát az ember vele még ha óvatos akkor is.


Sensor 3: olyan mint egy lebutított Mach3. Olcsóbb, de nem vág olyan szépen. Viszonylag sokáig éles marad a pengéje.


Mach3: egy perfekt borotva. Mind1, hogy kicsi vagy nagy a borosta leviszi szépen és tisztítani is könnyű és egy fej sokáig bírja. Ára is korrekt.


Mach3 Turbo: Olyan mint a Mach3 csak kicsit még mindenben jobb.


Fusion Power: sztem amit tud ahhoz képest drága. Nálam csak kicsi borostára volt jó azt szépen levitte, de a hosszú borostát már tépi és könnyen eltömődik és nehéz tisztítani. Elemes funkciója sztem semmit nem ér. Alapjába véve nem rossz borotva ha kicsi borostára használod.


Ezek csak személyes vélemények. Sztem jól döntöttél, hogy Sensitive-t használsz(bár olyanom nem volt) A Mach3 család a Gillette szerintem legjobban sikerült borotvái.

2012. dec. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!