Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok ma Babátokkal/Ba...

Mit csináltok ma Babátokkal/Babáitokkal? Mi lesz a napi programotok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Csiribiri tornára megyünk, délben együtt ebédelünk apával, délutánra anya kimenőt kapott :) este újra együtt.
2010. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos lesz a kisfiam. Az előbb kelt fel, már felöltöztettem. Reggelizünk hamarosan, aztán játszunk egy kicsit, majd elmegyünk sétálni, délre hazajövünk. Akkor leteszem aludni, én addig tornázom egyet, netezek, pakolászok. Ha felkelt, ebédel a fiatalúr, aztán játszunk, és lehet, hogy ma kimegyünk apa elé délután az állomásra, így meglesz a másik séta is. Uzsi, közös játék, majd fürcsi, tejital, és alvás reggelig.
2010. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagy alvo a kisfiam igy 9-kor en ebresztem (most reggelizem es kozben netezem). Amig megissza a tapszeret addig en feloltozom aztan megyunk baba-mama csoportba. 11-re hazajovunk, elkeszitem neki az ebedet, ebedel es 2-2,5 orat szokott aludni ebed utan. Ezalatt en is ebedelek meg elvegzek par dolgot a haz korul, netezek, pihenek. Mikor felebredt akkor egy kis jatek, uzsona es megyunk tekeregni (ma jatszoterre mert sut a nap). Aztan hazajovunk apa mar itthon lesz es jatszanak egyutt. Utanna vacsora, furdes es 20:00-kor lefekves.

(De az is lehet, hogy jatszoterezes helyett a delutani alvasa utan atmegyunk a baratnomhoz aki szinten babas es elmegyunk karacsonyra vasarolni mert ma a ferjem itthon hagyta az autot es igy konnyebb kozlekedni. :) De ezt meg nem tudom, fel kell hivjam oket elotte, hogy egyeztessek.)

2010. nov. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már megreggeliztünk, voltunk boltba, és nemsokára indulunk a játszótérre, majd menőmanó tornára.

Utána ebéd, délután alvás, majd ha ilyen marad az idő játszótér, séta, haza.

Játszanak apával, vacsi, lefekvés:)

2010. nov. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam még alszik 1,5 éves. Ha felkel jön a barátnőm a kislányával, itt lesznek ebédig. aztán ebéd, alvás. délután megyünk sétálni, boltba. utána játék, este 8-kor fürdés, és reggelig alvás. sajnos most minden az én feladatom, mert apa nincs itthon:(
2010. nov. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De jóóóóó Nektek :)

Mi olyan helyen lakunk, ahl se torna, se babaklub, egyébként meg nem ismerünk senkit. Szóval mi a kislányommal kettesben töltjük a napjainkat.

Most játszik (vagyis csinlja a rendetlenséget, pakol ezerrel), szerintem nemsokára éhes lesz, aztán alszik, kb délig. Közben kitalálom, mit is főzzek.... Délután séta, várjuk apát :) Mi itthon tornázunk kettesben :) Délután is alszik, közben elvégzem a házimunkát. Este közös vacsi, játék, fürdetés, 8 után alszik.

2010. nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 21 hós.Ma reggel korán kelt,már 6-kor ébren volt,igy a fiamat nem kellett ébresztenem,mert a hugica felébresztette helyettem a sirásával,nyügijével.Elvittük oviba a nagyfiút,hazajöttünk,utána negyed9 körül reggeliztünk,aztán letettem hogy aludjon,mert nagyon nyügös.Eddig tévézett és nemrég ájult be.Én meg megyek a konyhába és főzők spenótfőzeléket,majd 11 körül jönnek a barátnőmék és elmegyünk egyet levegőzni.Aztán utána hazaérünk,ebéd,remélem megint alszik egyet majd,én elvégzem a teendőimet.Du. fél4-kor indulunk a tesóért az óvódába,hazasétálunk,játék,tévézés,aztán az esti teendők következnek.Közben talán majd apa is hazaér és tudunk egy kis családi életet is élni.
2010. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is egy kicsit irigy vagyok:)))!Itt ahol mi lakunk sincs semmi a világon!De még nagyon kisgyerekes anyuka sem!Főleg öregek laknak!Mi is ketten vagyunk egész nap!Apa csak nagyon későn jön!5 hónapos a lányom,imádom nagyon,de azt hszem kezdek befordulni!:(
2010. nov. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát mi közösen takarítunk majd (a lányom inkább rendetlenséget csinál :))) Aztán ebéd, alvás és utána kimegyünk sétálni, játszóterezni....
2010. nov. 25. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!