Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikresek, hogy bírjátok idegekk...

Ikresek, hogy bírjátok idegekkel egy éves babáitokkal?

Figyelt kérdés
Sokszor elfogy a türelmem, kiabálok, aztán szégyellem magam. Valaki mindig, sír, nyafog, éhes, kakis, csimpaszkodik rám egész nap...persze felváltva csinálnak mindent.
2011. aug. 30. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ó drágám, Te vagy az emberem:-)

Nekem 9 hónapos ikreim vannak. De már most alig bírok velük. Olyan mázlim van, hogy anyukám nyugdíjas, sokat segít, de még így is néha kész rémálom.

Imádom őket, sosem adnám őket semmi pénzért, de az tény, hogy iszonyú meló van velük.

A fiú veri a lányt, húzza a haját, elveszi a játékait. Ha két egyforma dolog van náluk, akkor is a lányé kell.

Persze mostmár a lány sem hagyja magát, akkor jön a hiszti.

Mennek tökön-paszulyon keresztül. Egyik fiókokat nyitogat, másik az állólámpát borítja el. Megtalálják az összes konnektort. (tettünk mindegyikbe védőt, de kettőbe nem tudtunk)

Ha egyedül vagyok és etetik, míg az egyik eszik, másik sír. És fordítva. Esti fürdetés csak párommal együtt megy szintén.

És még csak 9 hónaposak...

2011. aug. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ráadásul úgy néz ki, a lány hipotóniás, amit eddig senki, még a konduktor sem vett észre. ÁÁÁÁ

Viszont sok az öröm is azért, mert mikor jó kedvük van, annyira aranyosan eljátszanak együtt, meg minden kétszer élhetsz át...

Na, persze a fogzást is:-)

2011. aug. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne néha segítséget kérned, hogy tudj kicsit lazítani. Én ismerek is valakit, aki talán tudna néha segíteni a kicsik ellátásában, ha gondolod. Budapesten laktok?
2011. aug. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom beférek-e a körbe,nekem még csak 6 és fél hónaposak az ikreim. Fiúk!

Már előre rettegek én is,mert az egyikük már most kutyázik,kúszik,simán megtalál mindent,amit nem kéne...Igazi kisördög már most, a szeme sem áll jól. Mi lesz,ha a másik is elindul:)? Én egyedül vagyok ráadásul velük itthon.

A játékokon már most "veszekszenek" ők is,tuti az kell az egyiknek,ami a másiknál van épp. És most kezdek idegbajt kapni,mert az egyik csemetém mindig akkor kezd el sziréna hangon visítani (szó szerint értsd:), amikor a másik már pont bealudna...Szóval nem tudom milyen lesz,de kezd körvonalazódni a kép:)

Sok sikert minden ikres anyukának! De ez akkor is egy csoda:)

2011. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja,előző vagyok, csak azt akarom még írni,hogy nálunk még a hajtépés is megy,egyikük nagy hullámos hajú csodaszép baba,de a másiknak is van bőven,csak az övé sima...mindenesetre nagyon könnyen beletudnak csimpaszkodni egymás hajába...Akkor persze sírás van.
2011. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ó,16 hónaposak ikreim,és 3 hónapos a kistesó.:D

Nem terveztük a Picit,de ha már így alakult...Nagyon nehéz,leszívják az energiámat teljesen,anyu itt lakik a közelben és nyugdíjas szóval nagyon sokat segít,illetve a férjemnek is szinte kötetlen a munkaideje.Az ikrek lány-fiú páros,szoktak veszekedni,pl játékon,de amúgy nagyon szépen elvannak együtt,a pici pedig egy álom,az elejétől kezdve átalussza az éjszakát,bár születése után nagyon megijesztett minket,úgyhogy el is várjuk,hogy jó legyen.:D Most már a nagyokkal egyre könnyebb,így,hogy nőnek,persze vannak szörnyű napok,a telet nem tudom hogy fogom megoldani három kicsivel a házban,de majd valamit kitalálunk.:) Nehéz,de velük beteljesült minden álmom,nem adnám semmiért.

2011. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!