Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel ota sir a kicsi, de...

Reggel ota sir a kicsi, de fogalmam sincs miert. Most 6 hetes. Mar minden lehetseges tenyezot kizartam. Van olyan, hogy nem tudjatok, miert sir a babatok?

Figyelt kérdés
Ehesnek bizti ehes, mert alig eszik.Belekostol a cicibe aztan folytatja az orditast.Laza nincs, megmertem. Nem jo neki, se fektetve, se ulve, se ha cipelem a popsijat. Probaltam szorakoztatni, nem vevo ra. Pelus tiszta, ruci nem szoritja, mar ketszer atoltoztettem, a homerseklet kellemes a szobaban. A hasa se faj, mert akkor a labacskait szokta huzogatni.Seta kozben aludt egy minimalisat, aztan folyt.kov. Mar nagyon ki vagyok, reggel ota meg enni se volt idom. Egyszer elmentem wcre, ugy sirt, mint aki meg akar fulladni.Mi baja lehet? Bena anya vagyok, hogy nem tudom kitalalni? Mit csinaljak?
2009. jan. 14. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak ijeszgetni,de számunkra láthatatlan dologtól is fájhat valamije. Füle,hasa,akármi. Vidd dokihoz!!!
2009. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy vagy béna!!! Nem lehet így felfogni!!! Ha azt írod, hogy éhesnek biztos éhes, akkor az a baj!! Próbáld szoptatni!! Eleinte nekem is az egész napom szoptatásból állt, nyugi, hamarosan átáll majd, és akkor ritkábban kell szoptatni!

Kitartás, és ne okold magad! Azzal nem mész semmire!!

2009. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, alig eszik. Ma, vagy úgy egyébként? És miért eszik keveset? Lehet , fáj valamilye, és azért nyűgös.Nem menstruálsz? Az megváltoztathatja a tej ízét-már amennyiben szoptatsz. Vagy nem vagy te beteg? az is változtat a tej ízén..

Próbálj megnyugodni, lehet már csak azt érzi, hogy te nyűgös vagy.

De ha nem változik, holnap vidd dokihoz, nézze meg, lehet tényleg fáj valamilye.

Nem vágtad le nagyon a körmét? -csak próbálkozom én is, mi lehet a baj..

2009. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Nem kell aggódnod:-) Nekem is pont hat hetesen egész nap sírt. egyszerűen semmi nem volt jó, a férjemmel csak lestünk egymásra. Aztán másnap nem volt semmi baja. Hidd el holnapra oké lesz minden!!!

Fel a fejjel. Bár nekem most 4,5 hónapos időnként még mindig nem tudom hova tenni bizonyos dolgait. De ettől nem vagyunk kevesebbek.

2009. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Van tejed?Ha éhes, akkor enne. Ha megnyomod a cicid az ujjaddal, jön belőle tejcsi?

Hívd fel a dokit, próbálj tápszert adni neki, ha éhes, enni fog-ha nincs tejed- és jobb lesz.

2009. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz, hogy nem tudok neki segiteni. Tok turelmetlen voltam mar szegenykemmel:-( Nagyon nyugos ma, olyan kiabalva sirt. Most egy pillanatra bealudt...alig merem leutni a billentyut, nehogy felebredjen. Tejcsim van, sot szinte mar kidurrannak a cicieim, mert ma alig evett. Le is kellett fejnem belole, mert mar spiccelt. Gondoltam, lehet azert eszik, mert tul gyorsan jott a tej. Csak ma nem eszik rendesen, egyebkent nagyon szeret hamikazni. Gondoltam arra is, hogy valami olyat ettem, amit nem izlik neki a tejcsi, es azert inkabb nem eszik.

Nemsokara itthon a ferjem, remelem, nala megnyugszik.

2009. jan. 14. 19:28
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ma az én babám is nyűgösebb, kevesebbet eszik, mint máskor. Amúgy nyugodt baba, sokat alszik, de ma nem hajlandó. Szerintem az időjárás okozza nála. Nem lehet hogy a Te babádnál is az zavar be? Nálunk ha hó jött akkor is ilyen volt. Kitartás, nem vagy béna.
2009. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Dehogy vagy béna! A frontok is bezavarhatnak náluk. Egyébként az én kisfiamnak amikor fáj a hasa nem húzza a lábát,hanem épp ellenkezőleg,úgy feszíti magát,hogy őrület. De ha nem javul a helyzet,tényleg vidd inkább dokihoz.
2009. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ne okold magad hogy rossz anya vagy.Te megpróbálsz mindent.Valóban lehet azért nem veszi el a cicidet mert menstruálsz,vagy beteg vagy.Nekem a kisleány akkor csinálta ezt ha időváltozás volt,mikkor esett az eső előző nap egyfolytába sírdogált.Ilyen pici babát még nagyon nehéz lekötni bármivel,csak azt tudom ajálani feküdj mellé gyengéden simogasd,lehet akkor megnyukszik,mert neki ez a világ még nagyon idegen.És nyugodj meg,ne idegeskedj,mert a kicsi azt is megérzi ha az anyukájával valami gondok vannak.Igyál egyél hogy tudd őt szoptatni,nagyon sokáig,és ha van elég tejed akkor helyedben nem nyulnák táphoz.Az anyatej mindenre orvosság!!!Kitartás!!!
2009. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem az éhség és a többi dolog is kizárható,akkor nekünk az szokott bejönni,hogy a vállamra veszem,köré rakok egy finom,puha plédet és beszélke a fülébe halkan szépeket vagy éneklek. ha nagyon ficereg,akkor meg táncosabb,rugósabb térdmozgásokkal jobbra-balra ringatva magam rázom a kicsi fenekét,esetleg paskolom is. közben néha csitítom: cssss-cssss-cssss. ha már csak hüppög,akkor lassítok a tempón,fokozatosan egyre lassabban,mígnem már nem is beszélek hozzá és nem is ringatom.addigra ált. elalszik. ilyenkor viszont nem rakom le az ágyába,hanem egész nap ölelem,babusgatom és estére újra egy kis angyalka,és eszik is rendesen,mintha mi sem történt volna. Ez kiskorától bejön nálunk,most 3 hós,és a mai napunk is így zajlott. Szerintem az időjárás lehetett az oka. A megnyugtatós rész van,mikor egy óra is,de ne add fel és maradj nagyon nyugodt,hogy át ragadjon rá is a nyugodtságod. (a másik ami bejön: zenehallgatás és a babahordozóban hintáztatás)
2009. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!