Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi füstli virslit adtok...

Mennyi füstli virslit adtok egyszerre a babátoknak? Kenyeret is adtok hozzá?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

azért az a baba korán is múlik, de szerintem fél szál?

bár én nem adnék neki, ne tudd meg miből van az a füstli...

2010. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia, az én fiam megeszik reggelire 1 pár virslit (bőröset szoktam venni)felkarikázva és egy fél szelet kenyeret. De ravkósnak kell lennem mert ha egyszerre kapja meg a virslit akkor nem eszik kenyeret:-) így megkapja a fele virslit +kenyeret aztán utána a másik felét a virsli adagnak...

16 hónapos

2010. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1 db virslit eszik meg a fiam egyszerre, néha kenyérrel, néha anélkül, és nekem is figyelnem kell, mert ha az egészet elé raom, akkor mindet betömi.
2010. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18 hónapos
2010. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 db füstlit eszik meg egyszerre, következőképpen: először csak a virslit eszi meg, majd a paradicsomot, majd a kenyeret. Szóval elfogy minden, csak győzzem kivárni. 18 hónapos kisfiú.
2010. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14 hós, két füstlit eszik meg egyszerre.
2010. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20hónapos 2virslit eszik meg.Katonákat csinlok,kiskenyér,kis virsli és belemártom a majonézbe.
2010. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem füstlit adok, mert úgy vettem észre nem túl jó a gyomrának.Egy szál Orsi baromfi vislit kap fél kenyérrel.
2010. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Na miből van az a füstli????????


Most komolyan, a párizsi, vagy a pick szalámi miből van kedves első? Vagy a májkrém? Te akkor mit adsz a gyerekednek enni?

Ha ennyire nézné mindenki hogy mi miből készül akkor nem ennénk semmit. Mindenki vega lenne?


Amúgy meg inkább Füstli mint tesco-s virsli.

2010. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.2 és fél szálat evett meg,de az összeset megette volna.kenyeret természetesen nem evett hozzá.viszont még éjfélkor is olyan füstli szagút büfizett.maradunk a frankfurti virslinél.
2010. nov. 26. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!