Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. hány játékot hagytok elő...

Kb. hány játékot hagytok elő egyszerre a 14-18 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
Mostanra kicsit összegyűltek a kisfiam játékai, ráadásul jön a mikulás és a karácsony is (amikor szintén kap játékokat). Pár hete már úgy csinálom, hogy elpakolom egy dobozba a játékok felét, a másik felét kint hagyom neki. Aztán 1 hét múlva csere. kb. mennyi játékot hagyjak elő, Ti hogy szoktátok?
2010. nov. 29. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a nappaliban a szekrényen van egy polc, ahol a kütyüi vannak. Az apróbbak egy vödörben, amit általában ki is borít. Amiket tudom, hogy szeret, ott sorakoznak a polcon, és rábízom, hogy mikor melyiket veszi elő. A szobájában pedig van egy nagy kosárféleség, amibe belerakom azokat, amiket már totálisan "kinőtt": csörgők és ilyesmik. De ebbe a tárolóba is bele szokott kotorni, és lenyúl ezt-azt.

Egyébként meg úgyis mindig az kell neki, ami nem játék: fürdőből a hajkeféim, masszírozó fa, stb, a konyhából pedig a szekrényből mindenféle tál, műanyag doboz, tetők, stb.

2010. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindent elöl hagyok és válogat belőle. De mostanában a konyha cuccaim közt lomol.
2010. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy csinálom, ahogy Te. Vettem az Ikeában hálós játéktartót, abba belelát, bele is tud nyúlni ha nagyon szeretne valamit. Csak a játékok fele (kb.15 db) van elől a habtapin. Pár naponta kicserélem őket, hogy ne unja meg.
2010. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!