Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak rágja a cumisüveg...

Miért csak rágja a cumisüveg cumiját a babám, s nem eszik rendesen?

Figyelt kérdés
Öthetes babám csak rágja a szívókát, a tejcsit csak úgy nyeli belőle, hogy szinte fulladozik. Három napja csinálja ezt, és közben egyfolytában sír. Találkozott már valaki ilyennel?
2009. jan. 14. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Két tippem van:

Az ínyét masszírozza vele (kislányom 6 hetes kora óta szórakozik vele :)

Vagy nem tetszik neki a cumi... mi is váltottunk Aventről Mam-osra. Azt szívesebben elfogadja.

2009. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 3 esetben csinálja ezt : masszírozza az ínyét, játszik, nem éhes :)
2009. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs esetleg büfi baj? Vagy szimpla pocak fájás?

Nálunk is volt, ill. van ilyen. Pláne ha sír, és nyugtalan. Volt már hogy rögtön igy kezdte: evés, két óra alvás, aztán egy órát elnézelődött FEKVE, és következő evésnél iszonyat sírás, és az előző etetésből maradt bent az a fránya büfi :(

2009. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit a büfivel kapcsban. A kislányom elég sokat bukik, néha hány is, nagyon mohón eszik ugyanis. És igen, sokszor az előző etetésből származó büfi a következő etetésnél (tehát három-négy óra múlva) jön ki!!! Szóval nem csodálkoznék, ha ez volna a baj...
2009. jan. 14. 23:12
 5/9 A kérdező kommentje:
DE AKKOR MIÉRT SÍR MÉGIS, HA ELVESZEM A SZÁJÁTÓL A KAJCSIS CUMIT????
2009. jan. 14. 23:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért mert éhes, de ha büfiznie kell akkor nem tud enni

:(

Próbáljátok ki ha adsz neki meleg kamillateát pici cukorral. Kaja előtt,ha tudsz közben is. Olyan büfit fog produkálni,hogy ihaj. Ha mégsem akkor a patikában vannak : espumisan, infacol, gripe water ezek a pici bubikat amiket lenyel, egy nagybubivá :) csinálja és könnyebben kijön. Sok sikert! 1.válaszoló

2009. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó de hüyle vagyok, a 3.válaszoló nem az első. :)
2009. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Valószínűleg túl nagy a lyuk a cumiján,mi a Tommee Tippee-t használjuk és nagyon bejön,nem drága és tuti jó-brendonban tudtok venni.1es számozásút vegyél neki most és később csak a cumiját kell cserélni.Amúgy ha nagyon jön belőle,tényleg lehet büfi ,többször büfiztesd meg,ha kijön belőle lehet a falástól,hogy hirtelen evett,ne ijedjmeg ettől még sztem és szetm ne tömd még ilyen gyógyszertári kütyükkel.neki is meg kell tanulnia enni és én amondó vagyok,hogy nem szabad gyógyszerezni emiatt.Ha végképp nem megy akkor de tényleg az legyen az utolsó.Ő még olyan picike kikell tapasztalni,hogy mit miért csinál.6hós baba mamája
2009. jan. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!!!
2009. jan. 15. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!