Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb hány órakor vannak a...

Kb hány órakor vannak a kisbaba étkezései? Szopit és gyümölcsöt, zöldséget is beleértve.

Figyelt kérdés
Az én kisfiam most lesz 6 hónapos és 1 hete kezdtem el az almát 10óraira. Hány grammot kell abból ennie, hogy megfeleljen egy 10órainak? És utána ha elkezdem a krumplit,vagy sütőtököt, akkor azt mikor kell adni? Melyik étkezésnél?
2010. nov. 26. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a vedono ugy maondta, hogy ha megeszik egy nagy almat v. barackot, azzal mar kivaltod a tizorait. Igen, utana elkezdheted a fozeleket, es en is a deli etkezessel folytattam, mert ha valamire erzekeny a kis gyomra, az ne ejszaka deruljon ki.
2010. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát olyan 180-190g között váltják ki, ami ugye le van pürésítve.Nálunk az kettő kicsi alma, meg egy harmad banán összeturmixolva.Én ebédre adtam azt a mi nem gyümi.de pl az én kisfiam a főzelékféléket jobban szerette, mint a gyümit, így az ebédet váltottuk ki elsőnek.Uzsira, meg vagy maradék gyümi, vagy maradék főzi, vagy tejpép.
2010. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leírom kb harmadjára is a napokban, h mit és hányszor eszik a gyerek. :) Napközben kb 3 óránként éhezik meg, egy nap 6 alkalommal eszik. Minden étkezésnél 180 ml tápszert, az utolsó etetés este 9 körül van. Ebédre tejpépet eszik, vagy valami korának megfelelőt, bébiételt. Kb. 150 grammot eszik, de van, amikor kevesebbet. Én azért az ebéddel kezdtem, mert a tízórainál még nem hajlandó kanállal enni, délben meg már igen. Következőnek talán a két délutáni étkezéséből próbálok egyet csinálni. Remélem majd sikerül a szilárd étellel.
2010. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok, az időpontokat nem írtam.

Szóval:

Reggel 6-kor szopi

Délelőtt fél 10-kor kb 90g gyümi, pluszszopi, amennyi jól esik:)

Ebéd 13-13:30-kor főzelék, kb 190g, és utána vizet iszik, nincs szopi már

Uzsonna 17-kor vagy maradékok, vagy tejpép és szopi

Vacsora 20-kor fürcsi után, csak szopi, és alvás

Éjjel kb.3-4 között kel akkor szopizik egyet:)

5 és fél hósak vagyunk:)

2010. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!