Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 év körüli gyerkőcre mikortól...

2 év körüli gyerkőcre mikortól adtok bundás/meleg cipőt? Én még nem adok rá, magasszárú bőr cipője van, csak a harisnya van rajta. Tehát nem adok rá plusz zoknit. Ma is voltunk sétálni babakocsival, el is aludt, de nem volt hideg a lába.

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 20 hónapos a lányom, ma még harisnya és sprotcipőben voltunk kint, viszont ha így 5 fok marad a maximum akkor már előveszem a bundás cipőjét de ez még nem a hótaposó.
2010. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam. Én majd jövőhéten veszek neki melegebb cipőt.
2010. nov. 26. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem már múlthéten szólt a kisfiam, hogy fázik a lába a magasszárú bőrben. Mi már bélelt cipőt húzunk. Esetleg kérdezd majd meg tőle. Tudna válaszolni?
2010. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kérdeztem, azt mutatta, hogy nem fázik.
2010. nov. 26. 15:33
 5/6 A kérdező kommentje:
De azért ha megvesszük a másikat, akkor már abba járunk.
2010. nov. 26. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azért adok már 2 napja bundás bakancsot, mert a harisnya+zokni mellett is jéghideg volt a lába. Bár mi 2-3 órát vagyunk kint.

22 hónapos

2010. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!