Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós a lányom, és 1 hónapja...

4 hós a lányom, és 1 hónapja rutinjává vált, hogy éjfélkor alszik el, felkel 3 körül utána pedig fél 7-7 körül. Hogyan csináljam? Tegnap már az orrom is elkezdett vérezni, annyira fáradt vagyok, adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés
4 hós a lányom, és 1 hónapja rutinjává vált, hogy éjfélkor alszik el, fel kel még 3 körül utána pedig fél 7-7 körül, már nem bírjuk annyira kimerült vok, nappal nem tudok aludni, rengeteg a házi teendő, főzni mosni vasalni, nincs aki segítsen. Most viszont 1 hete még tovább van fennt, tegnap éjjel fél 2-kor aludt el. Utána olyan 7-től alszik fél 12ig kb, akárhogy ébreszgetem egyszerűen nincs magánál, esik bukik a kezemben! Segítsegek hogy állítsam vissza! Tudom hogy nem egy gép, de valami megoldás????
2009. jan. 15. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
aludjatok együtt...ha megébred,megnyugszik h veled van és vissza alszik..
2009. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi de ez az elsők között volt amit próbáltunk, de egyébként sem tud velünk aludni, csak egyedül
2009. jan. 15. 09:44
 3/9 anonim ***** válasza:
huu,sajnos más ötletem nincs,nálunk ez vált be,de így is a kisfiam 11 fele alszik el este, reggel 7 kor eszik és utána 10-ig ujra alszik...és ha jól megtornáztatnád este,h fáradjon el?
2009. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is 4 hós. Ő is sokáig fent van (kb este 10-11ig), de utánna alszik reggelig. Esetleg nem változott valami az esti rutinban? Tanult valami új dolgot? Sír vagy csak játszik? Csak azért, mert nálunk akkor van ez, ha új szokást vezet be.
2009. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy sok a házimunka, de ALUDJ a gyerekkel 7-12-ig! Azzal nem segitesz senkinek, ha kikészülsz.

Az én fiam ugyan 9 körül "elmegy" aludni, de jó esetben 2-kor, kel és utána óránként.

Én is azt hittem, hogy meg lehet felelni mindennek, de nem. Pihenj, ha ő is pihen, és próbálj meg vele együtt takaritani. Kenguru, járóka, baba szék... Az is megoldás, hogy a párod besegit néha a házimunkába. Nálunk ez jött be :)

Sok sikert.

2009. jan. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hm... hát ennyi :S

És kb mikor állnak be???

2009. jan. 15. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, es mit csinal ejjel amikor felebred? Eteted akkor? Attol visszaalszik? Mi tortenik ha korabban probalod lefektetni? Mit kap "vacsorara"? Az en lanyom most 1 eves, es mi is tobbszor (4 honaposan, 7 honaposan es most 1 evesen is) birkoztunk ezzel az alvas temaval.

Ha gondolod irj privatban is a szilviavuorinen@hotmail.com-ra.

2009. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
fürcsi kb 8 és fél 9 körül 10 körül jön a kaja idő, nagy nehezen elaltatom és fél óra múlva fel kel, ha fennt van játszik vigyorog olyankor éli szinte a világát, teljesen aktív, aktívabb mint nappal! De még kap egyszer kaját mivel kibiírja a köv etetésig, már pedig soha nem bírja két etetés között alvás nélkül, csak ebben az egy időpontban
2009. jan. 15. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Megint en: szoval csak arra gondolok, hogy mi lenne ha a tejnel (gondolom szoptatod) valami tartalmasabbat adnal neki.. esetleg tejpejet ejszakara? Es ha felebred, akkor elvan magaban, vagy sir utanad? Mert ha szepen maga elnezeget meg jatszogat az agyaban, akkor nem kell orkodnod felette, majd elalszik magatol. Nagyon faraszto a sok ebrenlet.. sajnos tudom. Es annyi oka lehet az ebredesnek. Tul hideg/meleg a szobaban? Ha bemesz hozza felkapcsolod a villanyt? Nem lehet, hogy osszekeveri a nappalt meg az ejszakat?

Csak otletek.. hatha segit valamit.

2009. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!