Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csinaljam a sajat agyba...

Hogy csinaljam a sajat agyba szoktatast? 18 hos a kislanyom.10 hos kora ota alszik velunk.

Figyelt kérdés

Eloszor bolcsoje volt. 7 hos kora ota van a kisagy. Nem sokkal azutan korhazba kerultem. Aztan ketten uldogeltunk. Amikor elkezdtem gyogytornara jarni(kb 50 percet voltam tavol), akkor kezdodtek a gondok. Azt remeltem atmneti. Ketsegbeesetten sirt, ha lefektettem es nem tudott elaludni, akkor magam meelle vettem, es gyorsan elaludt. Aztan elutaztunk a szuleimhez...mikor 2 het mulva hazajottunk mar nem tudtam mit tenni.

Eleinte haelaludt betudtam tenni a kisagyba, de most felebred es nagyon sir.

Mit csinaljak?


2011. okt. 24. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy csináltam hogy először hetekig csak a délutáni alvásra tettem be a kiságyba, aztán a délelőtti alvásra is hetekig, és utána már este is ott alszik, nem is akar már velük aludni úgy megszokta!

Türelem, amikor lefekteted játssz vele az ágyikójába beszélj hozzá!

2011. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!