Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 6-9 hónapos babának ez a...

Egy 6-9 hónapos babának ez a bundazsák megfelelő? (több lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy ilyen múmia bundazsákot(nem feltétlenül ezt a márkát),de valami hasonlót.Van kezeslábas overálunk ,de nem hajlandó benne megmaradni.Ezalá mit kell adni a gyerekre?Vajon tudnám ezt még jövő télen is használni?Akkor lesz másfél éves!


[link]


2010. nov. 26. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ez a bundazsák.Szerintem elégmagasan záródik,így lentre azt adnám a babára, amit a kezeslábas alá adnék, felüre egy réteggel többet és kabátot mindenképp.

Praktikus, hogy alul is cipzáros, ha már jár a gyerek, akkor is vissza lehet ültetni bakancsostól.

2010. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem rövidnek tűnik

az enyém most másfél éves, és másmilyen zsákunk van, de az 20 cm-el hosszabb, most kényelmes, de lehet már 2 hónap múlva kevés lesz

de szerintem nézd meg személyesen is, mert lehet nem olyan az anyaga, mint amit elképzeltél, vagy túl vékony ha megfogod

ne vatelin béléses legyen, mert az mosásnál összecsomózódik, szóval csomó dolog van,amire nem is gondol az ember

2010. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is rövidnek tűnik. Az én babám 9 hónapos és az övé is kb. 100cm hosszú.

Így még bele tudom őt úgy tenni, hogy a feje is a zsákon van, tehát nem csak lábzsáknak használom. Persze jövőre már csak lábzsák funkciója lesz.

2010. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok és nagyon köszi a válaszokat!Esetleg tudtok valami jót ajánlani???
2010. nov. 26. 18:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok, nekünk ilyen van:


[link]


nagyon-nagyon meleg és 5 cm-es polár a belseje, kivül vizhatlan

2010. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úúúúúúú!Igen !Ez az egyik kiszemeltem!:)
2010. nov. 26. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az van amit belinkeltél. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A 2.5 éves lányom is belefér, bár ő már nem alszik a babakocsiban csak a húga. Alá csak egy harisnyát adok felülre meg kabátot és sapkát.
2010. nov. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Jó meleg?És nem rövid?Vagyis arra lennék kíváncsi,hogy a 6-9 hónapos babámnak szerinted össze tudnám húzni úgy a feje körül ,mint egy múmiazsákot?Most 5 hónapos és azért írom a 6-9 hónapost ,mert ugye annyi lesz a télen,nem egy hosszú baba,most olyan 65 cm.
2010. nov. 27. 08:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Nem rövid. Teljesen össze tudod húzni. Az én 10 hónapos kisebbik lányom 73cm, még bőven elfér benne. Az idénre tudi jó lesz, jövőre megmár úgysem fog a babakocsiban aludni. Jó meleg, de felülre kell kabátka meg sapka meg kesztyű, mert a kezecskéjét mindig kidugja Januárban amikor újszülött volt, akkor is ebbe vittem, akkor még egy melegvizes palackot raktam a lába alá, most már nem kell, 1 óra után is mikor kiveszem meleg a lába. Én ajánlom, mi a Kikában vettük 2 éve akkor volt 9000. Ez egész jó ár amit most találtál.
2010. nov. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. nov. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!