Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis korkülönbségű babákkal...

Kis korkülönbségű babákkal hogyan közlekedtek távolabbra? Milyen problémák adódtak? Viszitek őket bkv-val?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi kendőben, a nagy babakocsiban vagy a saját lábán. Ha menni kell, akkor menni kell, autó sajnos nincs.
2010. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem jott be a hordozas, a nagy sajat laban meg nem kozlekedett ugy, hogy haladjunk is (14 honap a korkulonbseg).

Vettem dupla babakocsit. Igy mindenki jol jart. Buszozni ritkan kellett, de akadt mindig valaki, aki segitett felrakni, egyedul nem birtam volna megemelni (mondjuk azt sem hiszem, hogy akkor fel tudnek rakni egy babakocsit gyerekkel egyutt, ha egy masik ram lenne kotve es lehajolni alig tudnek).

2010. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!