Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is sikongat?

Más babája is sikongat?

Figyelt kérdés
4hónapos a fiam,és kb 1-2hete kezdte el ezt,hogy felfedezte a hangját,ami nagyon tetszik neki...nekem is,de már szétmegy a fejem egész nap csak sikongat...:)De lányokat megszégyenitő hangon....komolyan már a dobhártyám beszakad néha...imádom,de egész nap ez megy szinte(kivéve mikor eszik-alszik-sir),közbe vigyorog,fülig ér a szája,haláli:) Más fia is csinálja ezt?Meddig fog tartani?Vagy ez még rosszabb lesz,ez már igy marad?Örülök hogy igy tetszik neki,csak már nagyon nem birom,pláne hogy neki mindegy éjjel van vagy nappal,éjjel is nekiáll sikitgatni ha meglát,ha kiveszem a kiságyból megetetni...újabban ezt szokta,és nemhajlandó visszaaludni,azt hiszi hogy nappal van vagy nemtudom,közbe meg éjjel 2-3óra...
2010. nov. 26. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Naná! Ez teljesen normális dolog, felfedezi, hogy ilyet is tud, és Ő adja ki a hangot! Ennek nagyon lehet örülni.:)
2010. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kisfiam is sikitott,de leginkább nyávogott :D Tisztára mint a macskák :D De elég hamar abbahagyta,szóval nem volt zavaró. Szerintem a te babádnál se fog sokáig tartani. Náluk mindig jön valami új,ami tetszik nekik,mindig más.
2010. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát az biztos hogy nagyon tetszik neki..de remélem felfedez valami újat már...:)Igen,ő is mint a kismalac,néha úgy visit...
2010. nov. 26. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:

OFF:

jaj de cuki!!!:-DDD

2010. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én pici lányom 10 hós és még mindig sikongat, néha igy "beszélget" a 3 éves fiammal. Akkor aztán van itt zenebona. Engem nem zavar.

A lányom pár napja elkezdett "beszélni" - ejtetete, papapa, babababa, ada ada, és hasonlókat.

Imádom!!!

2010. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, az én fiam is kb. ekkor kezdte, és még mindig szokott sikongatni, most lesz 1 éves. Én imádom, olyan husi amikor csinálja:) Szóval, ha ennyire nem bírod, vegyél füldugót, mert még eltart egy darabig ez a korszak.:)
2010. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is mar honapok ota sikongat-sikit, sot mostanaban hatalmasakat kiabal is. Neha az en fejem is szetszakad, de gondolom most probaljak a hangszalaikat, hogy vajon szopran-alt, vagy tenor lesz e beloluk:-)
2010. nov. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam hogy nem cak az én fiam csinálja ezt.Persze,én is imádom,tojok be rajta néha,annyira aranyos,csak van mikor szétmegy már a fejem,és mintha tudné,mégjobban csinálja,még magasabb hangon...pedig szépen megkérem hogy kicsit halkabban:) (nem mintha értené),de ő mégjobban rázendit...:)
2010. nov. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!