Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ilyen hangerővel...

Más babája is ilyen hangerővel sikongat és kiabál? Komolyan fáj a fejem

Figyelt kérdés

Kivágja a magas cét és sikit teljes erejéből örömében vagy szórakozásból nemtudom de komolyan szétmegy a fejem:)... hogy nem fárad el, vagy reked be

4 hós


2010. jan. 19. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, ugyanezt csinálta. eltelt 1-2 hét, abbahagyta. azóta 10 hónapos, nagyon ritkán sikít. de emlékszem, én is a falat kapartam. :D örül, hogy tud sikítani, addig fogja csinálni, amíg nem talál helyette más szórakozást.
2010. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy aztán később újult erővel folytassa....

nagyon sokáig csinálják. Értsd, még kétévesen is, ha partner akad (hasonló korú) még tovább.. :)) füldugóra fel!

2010. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hehe.pont most tettem fel en is egy ilyen kerdest...ha nem sikongat akkor nyoszorog.most a parom es u.tesoja szunditananak egy kicsit itthon,de a dumagep kislanyunktol nem nagyon tudnak.29.-en lesz 5 hos.
2010. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az én kislányom még csak reggelente sikongat párat és néha gagyarászik, de csak rövideket, viszont teli szájjal mosolyog. Én is már úgy várom, hogy be ne álljon a szája.Kiváncsi vagyok a hangjára nagyon.

13 hetes kislány anyukája

2010. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!