Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, a fiam 3és fél...

Mit tegyek, a fiam 3és fél honapos és nem szeret hanyat feküdni? Hason elvan elég sokáig (15-20perc), szépen tartja a fejét, átfordul már hátrol hasra de vissza nem gondolom mert nem szeret háton lenni. Mit tegyek hogy megszerettesem a hátonfekvést?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom sem szeret háton lenni. Mióta hasra tud fordulni, szinte csak úgy van. Pedig már vissza is tud fordulni. Megmutatta. :) Én megpróbálok játszani vele, mikor háton van. De sztem ne aggódj. Egyszerűen úgy kényelmes neki.
2009. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmit!a hasonfekvés jobb is, ugyanis jót tesz a csípőjének, esetleg a pocijának is. nekem hátonfekvős volt a kislányom, de a dokink mondta, hogy annyit legyen hason amennyit csak tud, úgyis alhat. ne aggódj, majd ő mozog, fejlődik úgy ahogy tetszik, így is nagyon jók vagytok, hogy már most elkezdett fordulni...
2009. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Az én fiam sem feküdt sosem hanyatt! Kimondottan utált így aludni is. Aludni is csak hason volt hajlandó. Tudja azt a kicsi manó, hogy hogy jó neki. Amelyik baba meg hason alszik, annak kevesebbet fáj a pocija, szebb formája lesz a fejének, nincs az a lehetőség, hogy csak egy pózban tartja a buksiját, és elfekszi a szép kerek kis fejecskéjét. Egy ismerősöm így járt, most próbálják kitámogatni a kislányt, hogy más szögben is tartsa a fejét, mert kissé megnyomódott...

Megfulladni biztosan nem fullad meg, mert az én kisfiam is forgatta a fejecskéjét alvás közben is.

Csaba a kórházból hazajőve is képes volt arra, hogy percekig, akár 8-10 percig is tartsa a fejecskéjét...Míg Csaba kicsi volt, volt egy hülye szokása, hogy csak az arcára fordulva tudott elaludni, és mindig meg voltam ijedve, hogy megfullad, nem kap levegőt, de mikor mélyebben elaludt, szépem megfordította magának.Szóval, csak nyugi! Egy hat hónapos manó anyukája...

2009. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló vagyok. Most, hogy Csaba meg tud fordulni a hátára, kedvel újabban így feküdni. Kitárulkozott előtte a világ, más szemszögből látja a dolgokat, és tetszik neki, de ehhez el kellett telnie pár hónapnak.:)
2009. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!