Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fog így mászni? Kisfiam...

Hogy fog így mászni? Kisfiam 7,5 hónapos, lassan 8. Egy hónapja rájött, hogy stabilan tud ülni, nem dől el. Azóta nem hajlandó feküdni csak ülni. Emiatt nem próbál kúszni, mászni. Más is volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Türelem! Mindent most tanul, és most tök nagy sikerélmény neki, hogy tud ülni! Üléssel is folyamatosan erősödik és meglátod egyszer csak elindul.


Az én fiam 15 hónapos és szalad kúszik mászik....

2012. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem másztam, nincs semmi bajom. :-) Tudom fontos a mászás, de ezen ne agyalj, próbáld meg azért minél többet hasra tenni, hátha megtetszik neki, de ha ő nem akar, úgysem fog. Barátnőm kislánya pl ugyanígy csak ült, mint a fiad, és úgy közlekedett csücsülve, mindig odébb rakta a kis popsiját. Jó pár rugi, bady tönkre ment, és semmi pénzért sem mászott egy métert sem, lassan két éves lesz.Az anyukája gyógytornász,szóval próbált ő mindent a kicsivel, de nem sikerült elérni hogy másszon. Amúgy nagyon okos kislány.
2012. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 8,5 hónapos 7 hónapos korától majdnem 8 hónapos koráig üldögélt, mégis megtanult magától felülni és mászni! úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy nem fog mászi a babád! még van ideje mászni:)
2012. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 alaszka ***** válasza:
Az én kislányom is így volt, hiába írják sok helyen, hogy nem szabad felültetni,az enyém, ha nem ülhetett, akkor sírt, így gyakran üldögélt, így viszont kicsit elkényelmesedett, de aztán 9 hónaposan ülésből kihasalt, és úgy kezdett el kúszni, 10 hónaposan ebből mászni, és így már magától fel tudott ülni mászásból. 11 hónaposan állt fel, most 12 hónapos, lépeget bútor mellett. Próbáld ösztönözni, hogy moccanjon...ne rakd elé a játékokat, hanem egy méterrel arrébb, és egy idő után elindul értük. Először elég ügyetlenül érkezett hasra, de hamar rájött hogyan kell.
2012. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!