Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám nem szeret hason feküdni...

Babám nem szeret hason feküdni. Hogyan szoktathatnám hozzá?

Figyelt kérdés
Védőnőnk szerint hason is kellene lennie hogy erősödjön a nyakizma. De ha már látja hogy teszem hasra, már akkor elkezd sírni.
2012. jún. 11. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz este fürdés után fordizsd hasra és kenyd be valamilyen krémmel a kis testét és simogasd a hátát az én fiam se szeret hason (2 hónapos ) de minden este pár percet maszirozom és azt élvezi lassan majd megszokja és nemfog sirni ha hasra fekteted Balázs már nagyon szépen tartja a fejét ha kézben van :)
2012. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is mindig sírt. A pelenkázón kezdtük mi is masszírozással. Már ügyesen nézeget hason az ágyon is. Először csak 1-2 percre tedd hasra, majd lassan megszokja.
2012. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kislanyom meg 3 honaposan sem emelte a fejet, mert utalt hason lenni, pedig 2 hos kora ota rendszeresen hasra tettem, naponta tobbszor par percre. Ne add fel, mert szuksege van ra, de par percnel tovabb ne eroltesd. A lanyom most 4 honaposan gyonyoruen kitamaszt hason, fejet magasra emeli es kezd kuszni illetve forogni. Viszont tovabbra sem szeret hason lenni mondjuk 5-8 percnel tovabb (de azert minden nap gyakoroljuk. :)_Hidd el meg a te babad is erosodni fog, csak ne hagyd sirni hason, akkor mindig forditsd vissza.
2012. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire el van keseredve, akkor én nem erőltetném annyira. Hagynám szépen ügyesen a maga tempójában haladni, hiszen minek sürgetni? Nem gyorsvonat ez. Esetleg próbáld meg forgatgatni, leteszed a hátára, és mondj neki mondókát, és közbe görgesd az oldalára, majd a hasára. Úgy is erősödik, és nem is veszi zokon. Én viszont nem hagynám, hogy bepörögjön. Játékkal könnyebb!
2012. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell hagyni,hogy ordítson, de kell hason lennie!

Én pl. engedtem a fiamnak és az lett belőle,hogy nem tartotta úgy a fejét, akkor amikor már kellett volna.

Na akkor elkezdtem,hogy naponta többször hasra tettem, amíg nem sírt.

Két hónapja csinálom ezt, már akár fél órát is el van hason úgy,hogy vigyorog!

De sokat segített az is,hogy egy hónapja át tud fordulni a hasára. Azóta jobban szeret hason!

2012. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!