Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 10 hós babám miért...

SOS! 10 hós babám miért sírhat hajnal óta?

Figyelt kérdés
3-kor kezdte, aztán óránként ébredt nagy sírással és most reggel is sír. Próbál játszani, de mindig rázendít szegénykém. Mi lehet a baja? Hőemelkedése nincs. Most bújt ki felül az első 2 foga. Látszólag nem fáj semmije. Inkább nyugodtabb, mint szokott, nem olyan élénk. Szerintetek??? Segítsetek! Vigyük el az ügyeletre? Ilyet még soha nem csinált, tanácstalan vagyok.
2010. nov. 27. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:
hát a frontok most jönnek-mennek.előfordulhat könnyen hogy az a baja,a picik nagyon megérzik.szerintem ne aggódj,ha nincs láza és látszólag nem fáj semmije,akkor ilyesmi lehet a probléma
2010. nov. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, csak a frontot/havat érzi. Tavaly az én fiam is tiszta időjós volt, ha látszólag ok nélkül nyugtalankodott vagy sírogatott, tuti leesett a hó.:)
2010. nov. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!