Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezért sírhat minden éjszaka?

Ezért sírhat minden éjszaka?

Figyelt kérdés
Anyagi okokból nekem is el kellett mennem dolgozni a 12 hós fiam mellett. Minden második éjszaka ezért a mamánál alszik ahol nincs külön helye, köztük alszik. Semmi gond nincs vele, nem sír, elvan. Viszont amikor itthon alszik, sír egy kicsit, majd megsimogatjuk és álomba merül, de éjszaka többször is keservesen sír, keresi a cumit, majd ha visszakapja alszik tovább. Viszont így az eddig teljesen nyugodt éjszaka teljesen káosz lett. Azért lehet, mert itthon egyedül alszik, ott pedig nem? Kb. 2 hete heti 2-3x alszik ott. Ha elvinném a járókát és abban aludna, jobb lenne? Köszi
2011. szept. 5. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, hogy zavarban van, hiszen felborult a megszokott rend.

Egyszer itt, egyszer ott alszik, egyszer egyedül, egyszer másokkal...hát ez még engem is megzavarna, és nem lennének nyugodt éjszakáim.

Tudom, hogy nem direkt, hanem valószínű kényszerből csináljátok így, mert a pénz nagyúr, de egy kisgyereknek ez tuti nem jó állapot.

Vigyél neki a nagyszülőkhöz is külön ágyat, és hasonlóképp altassák mint ti otthon, hogy a körülmények legalább azonosak legyenek, ha már a környezet nem az.

2011. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!