Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől sírhat ennyit?

Mitől sírhat ennyit?

Figyelt kérdés

4 és fél hónapos kislányom kb. 3-napja ha ébren van szinte folyamatosan sír. Étvágyával nincs baj, hasa nem fáj. Ha egy percre is magára hagyom azonnal sír, ha szórakoztatom, vagy a karomban van nevetgél. Berakom a kiságyba egyből sír! :(

Esetleg fogzás miatt lehet? Mik a tünetei? Sokat matat a szájában, de semmit sem látok az ínyén...

Vagy az időtől?

Hogyan segíthetnék szegényen... :(


2011. jún. 7. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, az én kislányom bár 11,5 honapos de szintén 3 napja éppen ezt csinálja mint a tiéd. én sem bírok rájonni, hogy mi baja
2011. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szintén ez a probléma nálunk is.Ez a fülledt meleg szerintem.Én sem tudom lerakni a kiságyba mert sír.De nálunk éjjel is ez megy 4-napja
2011. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meleg van, semmi nem jó neki, csak te tudod megnyugtatni. Javaslom, hogy szerezz be egy mei tait, vagy csatos hordozót, kösd magadra, és úgy szerintem nem fog sírni, mert egész nap veled lehet. De előtte mindenképp próbálj ki egyet élőben, mielőtt veszel!

Csak egy javaslat, az enyémnek is ez volt a baja kb. 3,5 hónaposan, akkor vettem csatos hordozót, és nagyon megnyugodott. :)

2011. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok a válaszokat!

Próbáltam már a hordozót is az sem tetszett Neki, szerintem abban is melege volt... :(

2011. jún. 8. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!