Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az üveges borsót mivel keverhe...

Az üveges borsót mivel keverhetem hogy a lányzóm megszeresse? Magában csak fintorog rá. Hús helyett még valami más?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
répa, vagy máj, de nem tudom mekkora a pici, talán már tojást is ehet(?) főttnek a sárgáját.
2009. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Háát, sajnos az én lánykám se szereti a borsót. Próbáld talán májjal adni neki vagy más zöldséggel (sárgarépa, krumpli, ha már elmúlt 8 hónapos akkor karfiol). Nálunk nem vált be, mert rögtön kiszúrja a borsó ízét és köpködi is ki az egész kanalat... :-) De hátha nektek beválik!

Sok sikert!


egy 9 hónapos kislány anyukája

2009. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp bármivel, amit szeret...
2009. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így van...bármivel amit szeret. Én barackkal keverem
2009. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém csak banánnal ette meg :) De igazából ha más zöldséget szeret, akkor fölösleges pont a borsót erőltetni, neked is biztos van olyan étel amit nem szeretsz. Az enyém már elmúlt egy éves, és most se eszi a borsót, hát akkor nem erőltetem neki. Két zöldség van, amit nem eszik egyáltalán, az a borsó és a spenót. Kár, mert én mind a kettőt nagyon szeretem, de hát ez van. A fiam meg a paradicsomos krumplit szereti, én meg azt utálom. Ha nem hát nem.


Tikki

2009. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az üveges borsót nekem se ette meg semmivel, mi áttértünk a fagyasztott borsóra. Azóta nincs gond. Mindennel megeszi.

2009. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit sózd meg, az én lányom is csak úgy eszi meg.
2009. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!