Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan párásítsak a babának?

Hogyan párásítsak a babának?

Figyelt kérdés
azt mondták száraz a levegő a kicsinek, de nem szeretnék dráda kütyüket venni.........
2009. jan. 15. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
pl. a radiátorra teszel egy vizes textilpelust vagy egy kicsi tálka vizet vagy teszel be növényeket a szobába. Nálunk már olyan is volt,hogy bent hagytuk a fürdővizet éjjelre. Egész más tőle a levegő
2009. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy kissebb fazék van bent a radiátoron és abban van a víz.Azóta már 30%-on van páratartalom.
2009. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is száraz a levegő és meleg van. Én eleinte abba a szobába teregettem, - nem akartam venni párásítót- de az nem volt elég. Végül beszereztem egy ultrahangosat, az egyik legolcsóbbat. Azóta jól alszik a baba!


Jó babázást!

2009. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ideális páratartalom 40-60%! Ezt pedig textil pelussal és egyéb radiátoron tárolt cuccokkal soha nem fogod elérni. Ezért van a párásító. Használatával megelőzhető a légúti fertőzés kialakulása, az asztma és az allergia. Persze ez utóbbi betegségek genetikálisan örökölhetőek mármint a hajlam. De megelőzésként is nagyon jó a párásító, főleg ha panel lakásban laktok.
2009. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha teszel a radiátorra egy tálba vizet, tegyél bele szódabikarbónát. Vagy pedig salvus víz: gyógyszertári, sajna nem tudom,hogy drága-e. Gyermekorvos ajánlott. Én még főztem anno kamillát, átszürtem, egy nagy szivacsot beitattam vele, és egy kis tálcára odatettem a kiságy mellé.
2009. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!