Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiam végigbohócko...

8 hónapos kisfiam végigbohóckodja az evést. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel-este tápszer üvegből,ezzel nincs gond. De a kanalas evéseket végigprüszköli,max. 1 üveggel( kb 190 gr.) adok neki,szeret is mindent,mert van olyan evés,hogy pillanatok alatt befalja a kaját,de olyan is,hogy a 3.kanál után mikor lenyeli,elkezd prüszkölni.Alsó-felső ajka közé teszi a nyelvét,és berreg.Ilyenkor finoman rászólok,hogy nem szabad,de akkor meg kinevet.Ugrabugrál,forgolódik,vigyorog,dumál,igaz,közben nyitogatja a száját,hogy éhes.5x eszik egy nap,tehát nincs túletetve,ennyi kell szerintem.Mit tegyek,hogy lekösse az evés,és ne játsszon?
2009. jan. 15. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az vált be,ha az ölemben, nem etetőszékben etetem, ugyanis ha a székben van, csapkodja, nyalogatja amit csak ér, kacarászik, stb. nem bír magával, akárcsak a tied. Próbáld ki, hátha beválik neked is ha az öledbe veszed, egyik karja a hónaljad alatt, így azzal nem bír ficánkolni. Nálunk is teljesen rákoncentrál az evésre.
2009. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálom,köszi.Bár régen így etettem,mióta ül,azóta hol az etetőben,hol hintában.
2009. jan. 15. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám. :)) Nem bírok a lányommal. Folyton más érdekli, forgolódik, vigyorog, ha leszidom akkor meg sír. Nálunk a tv távirányító nagy kedvenc, azt adom a kezébe, az leköti pár percre és addig tudom kanalazni a kaját. Próbáld meg a kezébe adni a kedvenc játékát. Hátha beválik.

Sok sikert!

8 hós kiscsajszi anyukája

2009. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval nem csak mi vagyunk így.Próbáltam már kanalat vagy más tárgyat adni neki,azt is betömte a szájába.Minden ott köt ki,csak a kaja nem:-)
2009. jan. 15. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egyedül.A lányom is ugyan ezt csinálja.Meg amikor tele a szája,beveszi az öklét,utána meg végig simítja a fejét a kajás kezével.Brrr.Ráadásul ő is kinevet,ha rászólok.Legutóbb krémes tégelyt adtam a kezébe.Azzal elvolt.
2009. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!