Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot lehet venni...

Milyen ajándékot lehet venni egy 3hós kislánynak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tesóm kislányának szeretnék valamit karácsonyra!

Majdnem mindenkitöl(nagyszülök, sogórnök) ruhát , vagy pelenkát, popsitörlöt ilyeneket fog kapni.

Gondoltam veszek valami jópofa játékot, de nem tudom mi lenne az ami jól jönne, mármint ami értelmes, és kicsit leköti a figyelmét.

Már gagyarászik, érdeklödik minden után!

Anyukák mit lehet venni neki, aaminek késöbb is hasznát tudják venni?


2010. nov. 27. 19:32
 1/8 A kérdező kommentje:

Most nagyon tetszik neki, ha valami nagyon szines, és minnél jobban zörög!De csörgöböl sokat örökölt az unoktesóktól!

Még ilyen beszélö vagy zenélö plüss állatkára gondoltam,de nem tudom mit kezdene vele!

2010. nov. 27. 19:38
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha még nincs százmillió csörgője, rágókája, akkor azt. Vagy játszószőnyeget, ha olyan összegben gondolkodsz.


Ami később is jól jön: egy szép pléd/takaró, esetleg mintás textilpelus (mi is kaptunk egy 3-as csomagot, előtte nem is láttam még olyat, de nagyon szeretem, azt szorítottam nyáron a kocsiablakba, ha besütött a nap, szerette nézegetni.)

2010. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19.38 vagyok. A fiamnak van egy meggymaggal töltött plüss tehene. Picurka kora óta imádja, annak kezdett először "beszélni". Csörög, lehet rágni, és mosható.
2010. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy szerintem ebben a korban a csörgö az amivel tud valamit kezdeni!

De most jut eszembe van egy pampers macija azt nagyon szereti, azzal is alszik el néha!

Szegény maci elég megviselt már-lehet kap egy hasonlót!

2010. nov. 27. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Puha anyagból készült mesekönyv, babatorna könyv, játszószőnyeg.
2010. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 5 hónapos lesz karácsonykor. Mostanra már tudja fogni a csörgőt. Ami jó egy ilyen idősnek, játszószőnyeg (de ez kicsit drágább) kaj-kaj ronygy (egy plüsshöz rögzített kábé 10 négyzetcentiméteres rongy) Az én babám kedvenc játéka a ruhapelenka. Egyébként vettem neki olyan játékot, ami 9 hónapos kortól ajánlott, szines, forog, zörög, kattog, van rajta babatükör. Ilyenkor a hallás és tapintás számukra a legfontosabb. Valamilyen zenélő kis telefon, esetleg ruha anyagból készült könyv, vagy vastagkartonos, vagy fürdős könyv, műanyag, sípolós, sipoló játékok, fürdőbe való kacsa vagy egyéb műanyag játék...
2010. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor azt hiszem valami plüssjáték lesz a befutó!
2010. nov. 27. 20:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem játszószőnyeget.
2010. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!