Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötleteket kérek! Hol lesz...

Ötleteket kérek! Hol lesz idén a karácsonyfa 14 hónapos ördög mellett?

Figyelt kérdés
az elsö igazi karácsonya,szerintem darabokra szedné a fát,hova teszitek?vagy elkerititek?
2010. nov. 28. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy tedd fel egy olyan asztalra, ami masszív, és nem olyan alacsony, vagy még jobb megoldás, ha olyan fenyőt veszel, ami földlabdás, és cserépbe van, azt nem tudja elborítani.Azt meg már szerintem ki tudod gondolni, hogy az aljára milyen díszeket raksz, lehet a papír a legjobb verzió.Vagy ezt a fát is egy kicsit meg lehet emelni, egy asztalra, vagy ilyesmire.Szerintem nem lesz gond!
2010. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos volt tavaly a kislányom karácsonykor, már mászott,de egyáltalán nem piszkálta a fát, most én is kíváncsi leszek, hogy fogadja majd. Ha úgy látod,hogy a te babád mellett nem maradna épségben a fa, tedd magasra, asztalra vagy komódra. Elkeríteni nem tudom,hogy lehetne, milyen "kerítés"lenne olyan,amin nem tudna átjutni.
2010. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pont a napokban gondolkodtam ezen! Nekünk asztalon lesz a fa,mert egyébként biztosan szétszedné a gyerek!
2010. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az asztalon se lehet semmit hagyni, mert felmásznak a székre és így mindent elérnek az asztalon. Sokat agyaltam rajta, gondoltam, veszek egy pici műfenyőt és azt díszítem fel, aztán most már kitaláltam, lesz egy szép fenyőgirland (vastagabb, oszlop szerű, szóval nem az a vékonyka), az lesz feldíszítve és lelógatva a plafonról, úgy, hogy ne tudják elérni. Ők hárman vannak, 18 hósak lesznek karácsonykor, akármennyire szeretném, nem is tudnék rájuk figyelni, ne szedjék darabokra a fát, a díszeket. HIsz a mai napig mindent szétszednek, szétrágnak.
2010. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a kisfiam 16 hónapos lesz karácsonykor.ő is igazi kis ördög.mindent,szétszed,széttép,szétpakol.kíváncsi leszek én is mit fog művelni a fával.DE nem fogom felpakolni,elrejteni.kikötöm pár helyen(ezt eddig is megtettem).csak műanyag díszeink vannak,úgyhogy azt össze nem tudja törni.biztos tetszeni fog neki,biztos megcibálja majd.de ha megérzi,hogy bők,remélem nem fogja tovább bántani.
2010. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi a járókába tettük tavaly a karácsonyfát, akkor volt 1 éves.

Idén is oda fogjuk tenni, bár már nem piszkálná szerintem, de jobb a békesség.

2010. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
huu gratulálok az ikrekhez,és minden elismerésem.akkor ugy gondolom hogy minél magasabbra annál jobb.
2010. nov. 28. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:

jaj, ne haradudj, de ajárókás megoldáson nagyot kacagtam :D

Egyébkét nálunk is aktuális a kérdés, fiam 15 hónapos lesz, és egyszerűen nem hajlandó a nem szót megérteni, kiváncsisága és zsiványsága pedig határtalan.


Hogy válaszoljak is:

terveim szerint a virágtartó tetején lesz (kb 120 magas) egy kis fenyő kikötve stabilan. A virágtartónak perpill egyébként sincs funkciója, mert a szekrény tetejére kellett menekítenem minden szobanövényt.

2010. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!