Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátok hogy viselke...

3 hónapos babátok hogy viselkedik? Nekem egy kis ördög!

Figyelt kérdés

Nem lehet vele bírni, egész nap megcicizik mindent, vagyis meg szeretne, ha nem sikerül akkor felhergeli magát és ordít, kb 20 percet játszik el egyedül ,utána sikongat ,hogy vegyük fel, mindenért hisztizik, nem akar aludni,nem marad meg sehol, se a babakocsiban, se a hordozóban, 3an foglalkozunk vele,de néha már így is kevesen vagyunk....

Izgatott, nyugtalan egész nap, semmi sem jó neki.... Nektek hogy telik a napotok?????? Nyugodt a babátok ?


2011. aug. 27. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem ertelek....

3 honaposan, hogy lehet kisordog?

Masreszt ha 20 percig el vagy egyedul az nagyszeru...a legtobb baba annyit sincs el.....

na meg 3 ember foglalkozik vele....szegeny mikor pihenjen, ha allandoan babusgatjak? akar attol is lehet nyugos, hogy faradt....mar annyira faradt, hogy nem tud elaludni......

probaljatok egy napirendet kialakitani.Vegyetek kendot/maiteit es kosd magadra, ha dolgod van es sir.

Ti tanitjatok meg a babat mindenre.

De ha Ti sem tudjatok, hogy mit csinaltok a baba osszezavarodik.Legyetek hatarozottak.

a szopizas meg....igeny szerint szoptatod gondolom.Ha ker adj Neki.Ezzel nyugtatja magat.

2011. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

4 hónapos múlt a lányunk, neki elég változó mennyit van el egyedül. Van amikor 10 percet sem, mert egy ideje folyton hasra fordul, de még nem jön rá, hogy ebből vissza is tud, pedig fizikailag már tud. Abból még hamar sírás lesz, szóval vissza kell fordítani. Van amikor viszont el van akár egy órát is, nézelődik, mostanában berreg a nyálával, meg ilyesmi.

3 hónaposan is nagyjából ez volt, csak akkor még nem volt ennyi hasra fordulás és nyálzás. Ő mondjuk alapvetően elég nyugodt, bár volt egy időszaka, amikor nem maradt meg hetekig a babakocsiban. Akkor vettünk mei tait. Mosmár jobban viseli megint, nem tudom mi volt azokban a hetekben, de alig tudtunk vele lemenni. :S

Nem lehet, hogy esetleg a meleget nem viseli el a babátok, vagy nincs, ami lekösse a figyelmét? Esetleg nem éri elég inger, nem lát elég dolgot maga körül és azért nem alszik?

2011. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a meleg, lehet, hogy az, hogy hárman nyúzzátok, ki tudja?

Mindenesetre olyat még nem halottam, hogy egy 3 hónapos baba kisördög.

Egyébként ha 20 percet elvan egyedül, az az ő korában nagyon szép teljesítmény.

Az én kisfiam általában akkor volt nyugtalan és sírós, ha túlpörgette magát alvás előtt. Ilyenkor beraktam a mózeskosarába, és azt hintáztattam. A monoton, ismétlődő dolgoktól (ringatás, babakocsi haladása, hintáztatás) általában elalszanak.

2011. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mi lessz még akkor ha jönni fognak a fogacskái az aztán a kemény menet lessz,nekem még hasfájós is volt a kisfiam de mégsem kisördög volt,lehet neki is fáj a pocija?
2011. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekünk csak másfél hét múlva lesz 3 hónapos a Manó, de szerintem semmi baj nincs Vele. Sőt! Én teljesen elégedett vagyok, ha húsz percet elvan valamivel egyedül. Mindig megdicsérem, hogy milyen ügyes volt. Ha megunja a dolgot, akkor nálunk is sikongatással jelzi, hogy másra vágyik. Ettől még nem tartom kisördögnek. Egy ilyen korú baba még nem tud helyet változtatni egyedül, ezért ha elunja magát valahogy jelzi, hogy új ingerre vágyik.

Alvás. Aranyos történet nem régről. Itt volt egy ismerősünk, aki próbálta eldajkálni a Babucit kézben, hogy aludjon. Folyamatosan mondogatta Neki, hogy látom álmos vagy, aludjál szépen stb... Csodálkozott, hogy a Manó nem aludt. :)))))))) Nem tudom hogy vagytok Vele, de én sem tudok aludni, amíg valaki beszél hozzám egyfolytában. Amikor altatni akarom nem beszélek hozzá. :)

Lánykánk igény szerint szopizik, tehát ő is cicit keresve jelzi, hogy éhes. Olyankor etetés...

Az első válaszolónak igaza lehet, ha hárman babráljátok folyton nem csoda, ha nem tud aludni szegény.

Összességében véve nagyon nyugodt a kislányunk, életkorának megfelelő reakciókkal bizonyos dolgokra. :) Hiszen ő még nem tudja máshogy jelezni.

2011. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pont 3 hónapos a kislányom, és a hőség utolsó két napján (tegnap és tegnapelőtt) én is azt állapítottam meg, hogy "csúnyán viselkedik" :-)

Össz-vissz 3-szor eszik egy nap, akkor is "tömni" próbálom, mert nem kell neki. Olyankor ordít, vörös a feje, aztán szigorú haraggal néz rám :-)

Ő is próbál mindent a szájához emelni, persze bénáskodik, és ezen jól felhúzza magát, és türelmetlenkedik.

20 perc alatt unja meg az aktuális játékot, utána nyüszög, szenved, sikkantgat, óbégat, fel kell venni, és elaltatni.

Szopi közben agresszív malom körzéseket végez, koppan az ökle a fején, és próbálja a kezét a szájához navigálni, mert olyan ujjszopás függő, hogy még cici közben is bedugná, ha tudná :-)

Szerintem ugyanaz, mint nálatok :-)

2011. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Figyeljetek jobban a jelzéseire! Próbáljátok jobban megismerni. Nem a tó a hibás ha a kacsa nem tud úszni... Ezt a "mindenért hisztizik"-re értem.
2011. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó előtti
2011. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szerintem a kérdező nem rosszból írta, hogy kisördög, hanem úgy viccesen. Én sem rosszból írtam, amiket írtam, persze, hogy rossz szegénykéknek ez a meleg.
2011. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok

ne ertsd felre nem kioktatni szerettelek volna, csak mar tul vagyok ezen a korszakon!!

nalunk az agy feletti korforgo eleg sokaig lekototte

taviranyitosat vettunk ami tobb zenet is jatszik, igy tovabb erdekelt

raadasul vilagitott is...ez volt am az erdekessegek netovabbja

amit meg szeretett es a mai napig kapcsolgatja es tancol a zenejere az a babamozi (nem tudom otthon, hogy hivjak)

zenel projektoros kivetito van a tetejen es az elejen ringat egy macit a hol es vilagit a csillagok mennek korbe-korbe.

Lehet a megegtol lehet a fogzastol lehet unalombol nyugosebb.

Probalj nyugodt maradni es mindig kedvesen turelmesen szolni hozza es O is megnyugszik kicsit.

Ha erzi, hogy tehetetlen vagy meg feszultebb lesz.

kitartast

2011. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!