Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujjatlan hálózsákot viselő...

Ujjatlan hálózsákot viselő babátokra mit adtok a hálózsák alá?

Figyelt kérdés
Eddig olyan hálózsákunk volt, aminek volt ujja, de most kaptunk egy ujjatlant. Eddig hosszú ujjú body+pizsi alsó volt rajta, elég, ha így marad, vagy adjak még rá egy pizsi felsőt is? 8 hós a kisfiam
2010. nov. 28. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ujjatlan hálózsák+pamut pizsama (végkony rugiszerű)+hosszú ujjú body. 11 hónapos a fiam, és nem alszunk túl melegben (kb. 20 fok).
2010. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hosszúujjú body és hosszúujjú rugdalozó van alatta.
2010. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is hosszúujjú body+pamut pizsama és nyári ujjatlan hálózsák. 20-21 fok van éjszaka
2010. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hosszúujjú talpnélküli rugi és rövidujjú vagy ujjatlan body. 11 hónapos.
2010. nov. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body,hosszú ujjú rugdalózó.Vagy csak a body.Attól függ milyen meleg van a szobában este már.
2010. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az én lányom nem birja a meleget, úgyhogy csak egy hosszúujju body van alatta. Ez egy kicsit vastagabb hálózsák. 8,5 hónapos és 23-24 fok van nálunk a lakásban.
2010. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hosszúújjú body és hosszúújjú rugdalózó. 22 fok körül van nálunk. Én még néha ezt is kevésnek találom, főleg, hogy én pizsiben alszom, egy paplan és plusz egy takaróban alszom. De nekik úgy tűnik, elég, ha többet adok,akkor is felsírnak, ha kevesebbet,a kkor is.
2010. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor adok alá egy pizsi felsőt is. Nálunk is kb.20 fok van éjszaka.
2010. nov. 28. 13:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk 21 fok van éjszaka. Vettem egy tök meleg, vastag, ujjatlan hálózsákot. Egy szál hosszú ujjú bodyt adtam alá, és szegény gyerek csatakra izzadt. Úgyhogy vettem egy bélelt, de nem nagyon vastag, ujjatlan hálózsákot a müllerben, és ez alá egy szál hosszú ujjú bodyt adok, így pont jó. Reggel, mikor kicsomagolom, totál meleg a kis lába, teste, mindene. 14 hónapos.
2010. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1 éves a kisfiam, 21 fokban alszunk. Rövid ujjú body, pamut pizsama (hosszú ujjú) és ujjatlan hálózsák van rajta.
2010. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!