Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espumisan cseppeket használunk...

Espumisan cseppeket használunk. Pár napja, ha adom a babámnak, nem tud büfizni azért sír, ha nem adom neki akkor pedig azért sír, mert bántják a pukik. Van valakinek valami ötlete arra, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
velünk ugyan ez volt... van vmi más szer is, ami jó hasfájásra, próbáld meg azt. kiderítem a nevét és leírom, kb fél óra.
2009. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az infakoltot használtuk, nekünk az vált be. Szerencsére, csak 1-2 hétig kellett használni, utánna kinőtte ezt a problémát a kisfiam.
2009. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Várom... Köszi szépen!
2009. jan. 15. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
na már meg sem kell kérdeznem, mert az az:))
2009. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekünk az infacol nem vált be. Az Espumisan pedig igen. De csak eddig. Most nem tudom miért változott. Már 3 hónaposak vagyunk.
2009. jan. 15. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor... próbáld meg: www.homeopatia.info.hu na és ezt fejből tudom, meg sem kell kérdezni:)) keress rá a babáknél, hasfájás téma. tegnap láttam, hogy van rá vmi szer, de nekünk már szerencsére nem fáj, úgyh meg sem néztem. Jobbulást:))
2009. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
próbáld ki az angol gyógyvizet vagy a kamilla teát
2009. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is így vagyunk ezzel! Az én fiam is 3 hónapos és még mindig hasfájós. Már mindent kipróbáltunk és minden csak az első pár nap használt utána mintha elvágták volna.

2009. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!