Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Láz: 40.2, hűtőfürdő...

S. O. S. Láz: 40.2, hűtőfürdő után. Adtam Germicid-C-t, alszik. Mit tegyünk?!?! Ha nem megy le a láza irány ügyelet! Ugye?

Figyelt kérdés

15hós a kislányom, tegnap max 38.5 volt a láza, ma le is ment neki meg éjszaka is, de most estére így felment. Nagyon bágyadt, kéredzkedik az ölünkbe éls ránkdőlve aludt szinte egész nap és a levegőt is szaporábban veszi.Arca teljesen piros!


Mi lehet a gond? mit csináljunk?


2010. nov. 28. 20:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Ügyelet gyorsan!!!Jobbulást!
2010. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd orvoshoz.Jobbulást a kislánynak.
2010. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Hivd fel az ugyeletet hatha kimennek es nem kell berangatni ilyen betegen.De minden keppen orvos!!
2010. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Most néztem a kezemmel és nem tüzel a kis feje legalább, az már jobbat jelent! én kézzel mindig jól megérzem! csak egy kezes-lábasba öltöztettem, mert a hálózsák nagyon meleg neki ilyenkor. köszönöm a válaszokat, de várom még!!!

írok még én is!!!

2010. nov. 28. 20:14
 5/35 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen hivd fel az ugyeletet,en ugy tudom gyerek eseteben 39,5 feletti laznal ki kell mennie az orvosnak.Jobbulast kivanok!
2010. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Hívd ki az ügyeletet! Írd majd meg, mi baja van a kicsinek. Ez nagyon magas láz.
2010. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd ki az ügyeletet, az nem elvárható, hogy egy ilyen magas lázas babát cipeljetek még ti az ügyeletre. Azért jobb lenne, ha látná orvos.

Majd írj mindenképp, mi lett a pici lánnyal! Gyógyulást neki mihamarabb!

2010. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Szia!


Remélem már látta orvos. Mindenképp írd meg, mi volt a baja szegénykének légyszi. Én már akkor rettegtem, mikor 39,4 volt. (eddig az volt a legmagasabb nálunk) Remélem mielőbb jobban lesz a kislányod!

2010. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
még negyed órát várunk, akkor megmérem neki és írok. de sztem levitte neki a germicid.legalábbis ngayon remélem. de hál'istennek sokat iszik!!!!
2010. nov. 28. 20:30
 10/35 anonim ***** válasza:
mindenképpen lássa orvos, minél hamarabb
2010. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!