Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érzi úgy, hogy a...

Más is érzi úgy, hogy a babával még várhatott volna? Mikor nem alszik a baba sem éjjel sem nappal és semmi sem tetszik csak feszedezik és ordít? Vagy csak engem készít ki a gyereknevelés ennyire?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!


amikor az első babám megszületett nem volt nagyon segítségem. Az egyetlen akire számíthattam az a 20 kmre lakó 60 éves mamám volt, aki miután hazamentünk a kórházból egy hétig minden nap eljött kismotorral hogy nekem segítsen. DE! ott voltak az esték, és a napok amikor egyedül voltam otthon a babámmal. Nem voltam fiatal, 23 éves, de nem tudtam hirtelen mit kezdeni vele.Minden este fürcsi után ordított órákig, mire rájöttünk a párommal, hogy a hasa fáj.. eltelt egy kis idő és már rutinszerűen mentek a dolgok.Megismertem a babámat, és tudtam hogy mikor miért sír, miért lehet éppen nyügis. De mivel sokszor nagyon fáradt voltam mert éjjel is volt amikor két óránként szopizott,és el kellett látnom a háztartást is, volt egy időszakom amikor mély depiben voltam. De hidd el, hogy minél nagyobb lesz annál könnyebb már, mert kialakul a napi ritmusotok, megismeritek egymást(bár nem tom mennyi idős a csemetéd), persze vannak nehezebb napok...

5 hónapos a második kisfiam,és vele már sokkal könnyebben megy minden. Igaz az is, hogy nagyon nyugis baba:)

fel a fejjel, túl leszel rajta, és olyan hamar elszállnak ezek a babás hónapok:)


egy 6 éves és egy 5 hós kisfiú anyuja

2009. jan. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is vagyok így vele, ne keseredj el. Az én picim 4 hetes. Éjjel kettőkor tudtam áőgyba mászni, és már megvolt a reggeli. :)

Engem a fáradtság készít ki és az, hogy nem jut időm a férjemre, mert mikor hazajön, a baba akkor a legaktívabb. Még nem alakult ki a napirendünk, de fogalmam sincs, hogyan fogom csinálni. :( Ja és állandóan a mellemen akar lógni, különben ordít..)

2009. jan. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

lányom már 11 hónapos de még most sem alszik.

Minden éjjel 4x fennt van....

Nappal sem alszik annyi hohy most már jókat tud játszani egyedül vagy velem.Nekem sincsen segítségem.Szüleim 1000km re laknak,anyósom 50 km-re.A férjem reggel 6-18 ig dolgozik.

Szóval.Fel a fejjel idövel könnyebb lessz.

Ez tényleg így van.A mai napig ha elkezd hisztizni,este nem akar aludni ki készít,de nem adnám emmiért.

Majd megtanulod,hogy mikor miért sír,és könnyebb lessz.

Mennyi idös a babád??

Kitartát.

2009. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 6 hós és néha ő is nagyon nehezen alszik el este. Én is jártam már úgy, hogy éjjel 1-2 óra volt mire le tudtam feküdni, aztán pár óra múlva már kelni is kellett. De persze amikor napközben játszunk és elkezd mosolyogni, nevetgélni akkor kárpótol mindenért. Szóval kitartás!
2009. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!