Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babám újabban miért...

3 hós babám újabban miért alszik csak félórákat napközben?

Figyelt kérdés
Eddig minden nap aludt kb. 3 órát egyhuzamban, és azon felül a félórákat... Pár napja ez már nincs. Talán a hideg miatt?
2010. nov. 29. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet h már elkezdi a fogzást, mi is így voltunk. Éjjel is óránként kelt. 3,5hósan két foga volt :) Most 5hónapos és most is félórákat alszik napközben. Ha nem álmos és nem nyűgös akkor ennyi az alvás igénye.
2010. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van ahogyan előttem írták. Ha nem álmos, nem nyügös, sírós, akkor ennyi az alvásigénye. Ha nyügös akkor valamilyen más ok van a háttérben. Hasfájás, vagy elkezdtek mozgolódni a fogcsírák.

A Vida Ági (kismamablog) féle könyvben olvastam, hogy ez ebben a korban akár normális is lehet. Már nem fárad el a nézelődésben, de még aktívan mozogni nem tud. Akkor fog újra többet aludni, ha jobban el tud fáradni.

2010. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Napközben nem nyűgös, de estére sztem elfárad, mert a lefektetés előtt legalább 2 órát nyűgösködik, mire le tudom tenni, de legalább éjjel jól alszik.
2010. nov. 29. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!