Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos babának mennyit...

7 honapos babának mennyit kell napközben aludnia? Mert az én fiam, még mindig az etetések között alszik, bár igaz csak félorakat, de akkor is 1 nap 4 szer alszik jo ez igy? Hogy érjem el hogy kevesebbszer aludjon, de többet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális,Az én lányom 11hónapos és még most is alszik 2-3-szor fél órákat vagy 1 órát!Nem tudsz semmit csinálni,majd magától átáll Nyugi!!!!!!
2010. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Az sem jó, ha nem teszed le, amikor álmos(hogy hátha utána majd többet alszik egyhuzamban), mert a fáradtságtól elkezd hisztizni, és utána sokkal nehezebben alszik el. Legalábbis az én kisfiam (8 hós). Neki ennyi az alvásigénye.
2010. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom dettó ugyanilyen volt! 9 hónapos korában már kimaradt nála 1-1 alvás, 1 évesen már csak egyszer aludt napközben, akkor is sokszor csak félórát most 15 hónaposan jutottunk el odáig, hogy jó esetben alszik másfél órát. Én is próbáltam már mindent. Etetni előtte, hátha teli pocival tovább bírja, de nem. Húztam az időt, hátha jobban kifárad, és tovább alszik, az sem jött be. Szerintem ennyi az alvásigényük. De az én lányom éjjel sem alszik. Amióta forogni, felülni tud, egész éjjel pörög az ágyban, és minden fordulásnál felébred. Igaz visszaalszik, ha berakom a cumit, de akkor is téboly!
2010. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!