Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Apa mit kap karácsonyra?

Anyukák, Apa mit kap karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 13:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Biciklit és kozmetikumokat.:)
2010. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
biciklit nálunk is :)
2010. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

parfümöt kap, az oriflemből rendeltem egy olyat ami már volt neki és szerette.Venni akartam neki egy laptop asztalt is, de ez átcsúszik a márciusi névnapra!

Tudom szegényes a gondolat, de semmi ötletem!

2010. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Fotókönyvet, pólót!
2010. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
kozmetikumokat és egy új széket a számítógép elé.
2010. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
villanyborotvát ,és egy kávéfőzőt (csak ő kávézik ) :))
2010. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
mivel a vadászat a hobbyja, így azzal kapcsolatos dolgot. bemegyünk a boltba és választ. nem lesz meglepi, de legalább utána is használni fogja. 2009-ben unikumot kapott, azt a haverokkal elszopogatta, tehát ez is kellemes emlékként maradt meg benne. egy jó buli és az unikum. :)
2010. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

fog kpni egy scifi témájú könyvet (gyűjti), és egy olyan tablót, amin egy "fotósorozaton" ő és a kislánya látható. a 11 hónapos kislányunkkal marháskodtak egyszer, egy pár babazoknival, a szájukba vették, én meg pont nagyon vicces módokon tudtam őket lefotózni. az utolsó kép az, hogy mindketten zokni nélkül vannak, és viccesen undorodó arcot vágnak, mintha büdi lenne a zokni vagy ilyesmi. :)

ezeket felragasztom egy fotókartonra és bekereteztetem. :)

sztem nagyon meg fog rajta hatódni. :)

2010. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Szia! A férjem nagy barkácsoló meg kell is a maszekjához, ónszívót kap. Ne kérdezd mi az mert nem tudom csak azt kért :))) Ja meg az avonból kinézett egy parfümöt, egyébként minden éven még egy üveg Jagermeistert kap, a kedvenc italát de idén ez nem lesz.
2010. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Hátizsák.
2010. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!