Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ki mit vesz mikulásra...

Anyukák! Ki mit vesz mikulásra, karácsonyra 1,5 éves gyermekének?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy még odébb van csak én már szeretem előre kigondolni,főleg,hogy a nagymamák is jelezték már,hogy adjunk ötletet!

Könyvei,plüssei,formabedobói,kinti játékai,bébitaxija,ugrálócsacsija,zenélős játékai vannak stb vannak!

Gondoltam játszósátorra ami mászólalagutas de ezen kívül semmi másötletem nincs!

Mikulásra kb 1-2 ezer ft a keret,karácsonyra meg 10 e ft.!

Ennek tudatában adnátok ötleteket a ti babáitok mivel szeret bent játszani vagy mit terveztek nekik venni??


Köszönöm előre is!


2011. okt. 18. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát mi is ilyen gondba vagyunk. Ráadásul nekem ikreim vannak, úgyhogy egyformát nem szeretnék. Ráadásul nekünk már a sátor is kipipálva. :( Gondoltam feldobom kicsit szobájukat képekkel, meg hasonlók, hogy olyan igazi gyerekszoba legyen, de azt ők még úgy sem értékelnék. :( A rokonok Duplót akarnak hozni, de abból is van már 2ládával :D úgyhogy én is kíváncsian várom az ötleteket veled együtt. :D
2011. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
LÁnyom 19 hós, és Karira Lego Duplot, babakonyhát tervezünk Neki, ahol eddig voltunk, és voltak ilyen játékok nagyon lekötötték, innen jött az ötlet! Meg szeret főzőcskézőset játszani, és takarítani is segít mindig, nagyon élvezi, ezért esetleg játék takarító szett is szóba jöhet! Lányomnak van babakocsija, imádja toligálni a macit, babát, kanalat, poharat bármit elvisz sétálni! :D Mikulásra szerintem egy Adventi naptárat biztosan kap, persze valami jó minőségűt, jó móka mindennap kibontani egy kis ablakot, és megenni a csokit! Egyébként még nézelődöm Mikulás téren!
2011. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mászóalagutas cucc szuper, nekem a lányom 1 éves szülinapjára kapta és imádja. könnyen össze csomagolható, így nincs minden nap elö.


nekem 15 hós lesz, mi legoduplo nagyobb szettet veszünk, már érdeklik az állatok, vagy állatkertest vagy farmosat.

az azért is jó mert mindig lehet hozzá venni kisdobozost pl névnapra stb...


aztán little people-t is nézegetjük de nem vagyok benne biztos, de szerintem az is jó.


amit ajánlok, mi ezt is 1 évesre kaptuk, azok a fa puzzelek amik minden egyes kép kis fogóval kivehetö (tuti tudod melyik az), másfél éves lassan vissza is tudja rakni.


aztán mi most kaptunk fakockát is szuper jó. ja és kislányom van egy fa tolható babakocsit kapott és ez még egy hónap múlva is sláger, szinte minden nap tologatja, rendezgeti, bele tesz mindent, az utcára is kitudjuk vinni. lehet ilyet tüzoltóban meg más formában is venni.


mikire szerintem egy kis csokit kap és késsz. esetleg egy karácsonyis könyvet, vagy valami plüss figurát ami mikis, vagy szarvasos.

2011. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lanyomnak legot es babakonyhat tuti veszunk.

Kap meg 1-2 babat es meg 1 babakocsit is (mar van neki, de imadja).

Kap konyveket ugraloasztalt.

Telapora "ekszereket" hajgumikat, hajcsatokat kap, mert most nagyon csajoskodik :D

2011. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

bocs az off-ért, de ez engem is érdekelne :))

Decemberben lesz csak a lányom 1,5 éves, amiket leírtatok annak ő is örülne? Milyen az a játszósátor mászó alaguttal? Tudtok linkelni?

Tényleg bocsi az OFF-ért!

2011. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kisfiam Karacsonyra:

- lego duplo szettet kap (rendorauto, helikopter, repulo meg tuzolto auto) Ezekert meg van teljesen orulve.

- Thomas vonat szettet. Ez a kedvenc meseje. Mar van egy Thomas vonatunk sinekkel, vagonokkal + masik ket vonattal es ezekkal annyira imad jatszani, hogy ehez veszunk neki meg kellekeket, hogy bovuljon a szettje.

- 1-2 mesekonyv

- gyurmat formakkal

- hatalmas muanyag nyuszikat amit ossze lehet epiteni


Mikulasra:

- Csokitelapo,

- keksz,

- furdojatek (mert a regit ideje lecserelni)

- Furo szett mert ezzel a baratnom kisfia orakig eljatszik igy gondoltam en is beszerzek egyet a fiamnak. :)

2011. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én műanyag vagy gumi állatkákat fogok kérni. 1 éves, és most kezdik érdekelni az állatok, melyik mit "mond". kérek háziállatokat, vadállatokat. vagy ugyanez könyvben. mindenképpen korának megfelelő fejlesztőt kérek.
2011. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Jó ötleteket írtatok!



15.08-nak,ilyen a sátor:

[link]


Még jöhetnek válaszok!

2011. okt. 18. 20:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is sátrat és alagutat szeretnék, valamint babakocsit babával. Névnapja is lesz decemberben, úgyhogy valószínű mindet megkapja.
2011. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

esetleg ezek??

Fiúról van szó!



[link]

[link]

2011. okt. 19. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!