Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit illik vinni egy újszülöttn...

Mit illik vinni egy újszülöttnek látogatáskor, ha a hugom unokájáról van szó?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rágóka, 68-as kisruha, popsitörlő. De mivel családtagról van szó, szerintem nyugodtan meg is kérdezheted őket, minek vennék hasznát.
2010. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vinnék valami aranyos kis plüsst, vagy rágókát, babacsörgőt. Illetve én örültem volna pelusnak is vagy popsitörlőnek, de senki nem hozott:) Bár az attól függ, hogy menyit szánsz rá.
2010. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

15:07 Nagyon jól példázta a dolgot. Csörgője és plüsse valószínűleg egy rakattal van és még fognak is hozni neki rengeteget más rokonok, ismerősök.

Szerintem is kérdezz rá, hogy mire van szükségük. Annak jobban örülnének, mint egy 120. plüssnek.

2010. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Játszószőnyeg, hordozókendő, ezek nagyon praktikusak.

A pelenka, popsitörlő is nagyon jó ötlet, én örültem ha azt kaptunk, mert gyorsan fogy és elég drága.

2010. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a családunkban, és a barátok körében mostanság sok baba született, ezért a látogatási időpont egyeztetésekor megbeszéltük, hogy kinek, mire lenne szüksége. Sokkal jobb dolog, mintha a tizedik ugyanolyan dologgal, esetleg már kicsi ruhával leptük volna meg a kicsit. A család is nagyra értékelte mindenhol, hogy tényleg hasznos dolgot kapnak ajándékba.
2010. nov. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp hasznos dolgot: én nagyon örültem amikor popsitörlőt kaptunk, meg eldobható pelenkázólapocskákat (Libero márka), hűtőrágókát.

A 20. plüss valóban nem a legjobb, és aminek én nem annyira örültem, amikor (többen is) használt ruhát hoztak.....szerintem ha ajándékba visz az ember ruhát, nem illik turkált hassznált ruhácskát vinni.


Nekem hoztak pelenkát is, de előtte megkérdezték hányast és milyen fajtát használunk.

Előkecsomagot is sokan hoztak, illetve babazoknikat, melegebbet télre. Ezek is nagyon hasznosak.

2010. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én örültem mikor kaptam: popsitörlő, pelenka, eldobható pelenkázóbetét, fürdetőkesztyű, törölköző a babának. esetleg gondolva pár hónap múlva gabi fürdető.
2010. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖszi szépen mindenkinek, sok hasznos ötletet kaptam tőletek! Nagyon örülök neki, mert elképzelésem sem volt, 25 évvel ezelőtt volt a családban kisbaba...
2010. dec. 1. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!